Grupė „Royce“ pristato su orkestru įrašytą muzikinį albumą ir kviečia į gurmanišką koncertą

Grupė „Royce“ pristato su orkestru įrašytą muzikinį albumą ir kviečia į gurmanišką koncertą
AA

Klaipėdiečių elektroninio roko grupė „Royce“ Lietuvos muzikos gerbėjams pristato išskirtinį muzikinį leidinį ir kviečia į didingą koncertą, kurio metu geriausius grupės kūrinius naujomis muzikinėmis spalvomis nudažys Klaipėdos kamerinio orkestro bei Klaipėdos brass kvinteto muzikantai. 

royce

Koncerto publikai – išskirtinės galimybės

Praėjusiais metais veiklos dešimtmetį paminėjusi elektroninio roko grupė Royce kovo 15 d. Klaipėdoje kviečia į gurmaniškų garsų kupiną koncertą Royce & Orchestra. Koncerto metu grupės gerbėjai galės išgirsti geriausius Royce kūrinius, kuriems naujo skambesio suteiks Klaipėdos kamerinis orkestras bei Klaipėdos Brass kvintetas.

Kaip teigia Royce vokalistas Ilja Gun, tai visomis prasmėmis brangiausias grupės kompozicijų išpildymas. Šiame koncerte muzikinės staigmenos publikos lauks ne tik scenoje, bet ir už jos ribų.

Praėjusią vasarą Klaipėdos koncertų salės estradoje įvyko pirmasis grupės koncertas su orkestru. Tuo metu sulaukėme labai didelio susidomėjimo ir publikos palaikymo. Koncertą aplankė grupei rekordinis žmonių kiekis. Todėl šiemetiniu renginiu ne tik suteiksime galimybę klausytojams išgirsti atnaujiną šio projekto programą, bet ir pristatysime vinilinėje plokštelėje išleistą Royce & Orchestra koncertinį įrašą, – teigia I. Gun.

Pasak grupės lyderio, Kovo 15 d. Klaipėdos Koncertų salėje susirinkę muzikos gerbėjai turės galimybę pirmieji įsigyti riboto tiražo dvigubą Royce & Orchestra vinilinę plokštelę. Jos suvedimą atliko vienas geriausių šalies garso režisierių Normantas Ulevičius. Plokštelės gamyba rūpinosi net tik Lietuvos, bet ir tarptautinėjė muzikos scenoje vis labiau populiarėjanti Lietuvos vinilinių plokštelių leidykla Green Lakes Pressing. Viršelio dizainas buvo patikėtas Ukrainos dizineriui Vadim Reko.

Žinomi grupės kūriniai – naujoje šviesoje

Royce & Orchestra  pavasarinio koncerto Klaipėdoje metu publika turės galimybę išgirsti žinomiausius grupės kūrinius Iš Smėlio ir Pieno, Coming Home, Eikit žmonės ir daugelį kitų Royce  dainų, kurioms styginių instrumentų dramatiškumo suteiks Klaipėdos kamerinis orkestras (meno vadovas Mindaugas Bačkus), o pučiamųjų instrumentų jėgos pridės Klaipėdos Brass kvinteto muzikantai (meno vadovas Sigitas Petrulis).

Orkestrines kūrinių aranžuotes Royce & Orchestra programai parengė garsus Lietuvos muzikos prodiuseris-kompozitorius Vytautas Bikus.

Be styginių ir pučiamųjų orkestro scenoje koncerto metu pasirodys ir visi grupės Royce nariai Ilja Gun (vokalas), Kristina Jatautaitė (vokalas), Karolis Žioltikovas (gitara, vokalas), Artūr Mamin (bosinė gitara), Justas Katauskis (klavišiniai), Simonas Olechnavičius (mušamieji).

Bilietus į Royce & Orchestra koncertą jau galima įsigyti bilietų pardavimo platformoje Bilietai.lt. Projekto įgyvendinimą dalinai finansuoja Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA.

Klaipėdiečių elektroninio roko grupė Royce susikūrė dar 2013 m. Per šį laikotarpį grupė yra išleidusi ne vieną nišinių melomanų pamėgtą radijo singlą ir tris pilnaverčius studijinius albumus (Black Lights, Mano America” ir Juda).