Drevernos Uosto 2022 metų vasaros sezono atidarymo šventė „Vėjo festivalis“

Drevernos Uosto 2022 metų vasaros sezono atidarymo šventė „Vėjo festivalis“
AA

Po dvejų metų švenčių pertraukos – pagaliau su džiaugsmu skelbiame, kad gegužės 7 d.  į Uostą grįžtą tradicinis vasaros sezono atidarymo renginys „Vėjo festivalis“!

Šiais metais, išsiilgę šventimo kartu skelbiame ne tik įspūdingą koncertais ir pramogine dalimi programą, bet nemenkas dėmesys skirtas šeimoms su vaikais, jų dienos pramogoms, Pamario krašto tradicijų ir talentų pristatymui!

Drevernos uostas – Vaikų uostas

Dažnas atvykęs į Uostą – pastebi šį išskirtinį ženklinimą – „Vaikų uostas“, tokius ženklus sutiksite prie vaikų aikštelių, prie vaikų kambarių ir vaikų baseinų. Taip, Drevernos uostas – tai šeimų su vaikais rojus, kaip išsireiškė vienas iš svečių. Ir be abejo – 2022 metų atidarymo šventėje – ypatingas dėmesys skirtas šeimoms su vaikais!

Jau nuo 12 val. pradės veikti Vaikų miestelis (I-ji uosto stovėjimo aikštelė). Čia bus batutai (mažiesiems ir dideliems), karuselė, traukinukas, pripučiami gigantiški kamuoliai trasoje, mašinėlės, vandens baseinas su laiveliais arba vandens kamuoliais, cukraus vatos, spragėsių ir šerbeto parduotuvėlė. Čia galima bus pasidaryti laikinas tatuiruotės arba nusipiešti linksmą personažo veidelį.

Nuo 13 val. atvyks "Laimės fabriko" komanda, kuri surengs cirko pasirodymą, pamokins įvairių cirko triukų, pamokins lankstyt balionus, o be to - kiekvieną vaišins cukraus vata!

Nuo 14 val. keliausime į stebuklingą interaktyvios pasakos „Jonukas ir Grytutė“ šalį ...  ,,Joniukas ir Grytutė" - tai viena iš interaktyvių Priekulės Ernsto Vicherto teatro pasakų, skirtų visai šeimai. Šios pasakos ne tik pasakoja istoriją, į pasaką susirinkę žiūrovai, tampa jos dalyviais, tad pasiruoškite atverti savo širdeles ir leistis į nuotykius kartu su Joniuku ir Grytute, nerti į upę su žuvimis ir pakilti į orą plasnodami sparnais. 

Visą dieną Jono Gižo Etnografinė sodybą kvies vaikus su tėvais į edukacijų palapinę, kur kiekvienas galės nusispalvinti savo Drevernos vėtrungę arba magnetuką!

Nuo 16 val. visas šeimas kviesime ragauti kafijos! Kas tai??? Tai labai išskirtinė šimtametė Pamario krašto kulinarinė tradicija. Profesionalūs aktoriai su įspūdingais to laikmečio kostiumais taps ne tik pagrindiniu šventės akcentu, bet ir nudžiugins kiekvieną pasitikdami Jus su puodeliu kafijos!

O kuris vaikas nemėgsta laivų, laivelių ir katerių?

18 val. visus nudžiugins Drevernos uosto laivų paradas! Tradiciškai šiai laivų eisenai ant vandens vadovaus senovinė, grakšti reisinė „Dreverna“, o jai iš paskos seks bemaž 50 laivų! Svečiai turės galimybę įsigyti bilietus ir plaukti laivais „Laivų parade“!

Ir šis įspūdingas reginys atidarys vakaro programą!

Vakaro programos vedėjas – charizmatiškas aktorius Ramūnas Rudokas!

19 val. Drevernos uosto širdis ir siela – Ovidijus Vyšniauskas! Vakarą atidarys autorine daina – Drevernos uosto himnu!

20. 30 val. Donatas Montvydas su grupe

22.00 val. Džordana Butkutė

22.30 val. nepakartojami ir įspūdingi Drevernos Uosto fejerverkai

 

Gegužės 7 d. vyksiantis renginys Drevernos uosto vasaros sezono atidarymas "Vėjo festivalis" - yra nemokamas.

Tai masinis renginys, kuris vyks lauke Pamario g. 12, Dreverna, Klaipėdos r. Drevernos uosto aikštėje.

 

Ikona, uždaryti