Didžiausia išskirtinių automobilių paroda - „Memel Motor Fest” atidaro automobilių vasaros sezoną Klaipėdoje

Didžiausia išskirtinių automobilių paroda - „Memel Motor Fest” atidaro automobilių vasaros sezoną Klaipėdoje
AA

Birželio 10 d. Klaipėdos universiteto aikštėje adresu H. Manto 84, tikimasi sulaukti rekordiško skaičiaus gražių, retro, naujų ir ryškių automobilių vienoje vietoje. 

Įspūdinga renginio aplinka patiks visiems ir kvies pasidaryti gražių nuotraukų.

memel motor fest klaipeda

Pasak renginio organizatoriaus Edmundo Dargio, viso renginio metu bus skelbiamas kvietimas „Efektyviausiai MEMEL MOTOR FEST nuotraukai”, už kurią padovanos „Dovanų sala” kuponą, suteiksiantį galimybę pajusti Lamborghini ar Ferrari automobilio greitį.

Taisyklės paprastos: gali dalyvauti visi, ir su dronu ir su telefono kamera ar fotoaparatu, reikia tik po renginio per 24 val. atsiųsti padarytą nuotraruką čia.

 

Kas dalyvaus renginyje? 

Renginio metu išvysite labai ryškius ir galingus Amerikietiškus automobilius, automobilius skirtus tik sportui, taip pat  motociklus, gausybę naujų elektromobilių, elektro motociklų ir elektro autobusą, kuriuos visus juos galėsite apžiūrėti iš arti. Renginį pažadėjo aplankyti, Ferrari, Lamborghini ir kiti taip vadinami TOP automobiliai. Renginio pabaigoje išrinks 10 gražiausių ir juos apdovanosime. 

Renginio metu planuojama kartu su priešgaisrine gelbėjimo tarnyba iš speciliai į renginį atgabento, avarijoje sudaužyto automobilio, specialiais įrankiais, išvaduoti žmogų. Kaip tai pavyks? Sužinosite atvykę į renginį. Taip pat Klaipėdos universiteto technologijų fakultetas pristatys savo pasiekimus. Renginio metu plaukus kedens ir šiurpuliukus per kūną varinės automobilių garso kolonėlių instaliacijų - decibelų, “Beast of sound” komandos organizuojamos varžybos. Aštresnių pojūčių mėgėjus pakvies motociklo vieno rato kėlimo ir saugos diržų simuliatoriai. 

Dalyvių registracija į automobilių parodą prasideda antradienį 23.05.16 nuo 09.00val. 

Dalyvių registracija čia.