Daina turėjo būti apie meilę jam, o išėjo apie meilę sau.

AA

Atlikėja Gabrielė Nausėdaitė arba Gabi Grace, pristato savo solinę dainą ir vaizdo klipą „Drugeliai". Dar neseniai, projekte Lietuvos Balsas Monikos Liu komandoje ryškiai suspindėjusi ir finalą su savo vyru Simu pasiekusi Gabrielė, nesiruošia nugrimzti užmarštin ir nuolat dalintis dėmesiu. Ryški mergina ir talentinga atlikėja, šiais metais išleidžia jau antrąjį kūrinį ir nesiruošia sustoti.

„Nors originaliai daina buvo sukurta apie meilę kitam žmogui, antrajai pusei, bet labai džiaugiuosi, kad „Drugeliai", vaizdo klipo kūrybos procese,  įgavo ir kitokią prasmę, tokią, apie kurią net pagalvojus nebūčiau.” - dalinasi mintimis atlikėja.

„Muzika mano gyvenime yra beprotiškai komplikuotas dalykas, aš ją ir myliu ir nekenčiu, aš džiaugiuosi dainuodama ir visada labai dvejoju tikrojo, man patinkančio, skambesio paieškose… Pavydžiu tiems, kurie iškarto gali nuspręsti - kaip turi būt.” pasakoja  Gabrielė.“ O tas ieškojimas - tai nuolatinė  kelionė į save, ir kasdieninė širdies atvėrimo operacija, kuri  tikrai labai vargina ir būna akimirkų, kai norisi nuleisti rankas ir pasitraukti į šešėlį, nes tiesiog taip paprasčiau. Ir manau, kad tokių, kaip aš yra labai daug. Ta mano antroji pusė, tas vidinis abejojimas savimi ir atsispindi vaizdo klipe.” atvirauja Gabrielė.

„Beje ir „Drugelių" kelionė ne be kryžkelių. Šios dainos versijų,  pasiekusių muzikos platformas yra net dvi, jei neskaitysime akustinės versijos.” Juokiasi „Mat iš pradžių Klaipėdoje įrašėme instrumentinę versiją su grupe, su kuria grojame šią dainą gyvai ir prodiuseriu Edvinu Vasiljevu, ačiū jiems už kantrybę. O po to susipažinome su Aisčiu Savicku ir komanda iš Kauno ir spontaniškai nusprendėme sukurti alternatyvų dainos variantą, jame atsiskleidė dar daugiau spalvų, kurios ir padiktavo klipo galutinę idėją. Tad premjera irgi dviguba ir labai tikiuosi, abi šios dainos versijos atras savo klausytoją.”

„Labai džiaugiuosi, jog šia daina turiu galimybę pasidalinti prieš pat gražiausias metų šventes ir šventinius manifestus. Tvirtai žinau, kad žmogus tik nuoširdžiai susidraugavęs su savimi, gali  tapti laimingas. To ir linkiu visiems. Nuoširdžiai - Gabi Grace a.k.a Gabrielė Nausėdaitė”