Atidarytas atnaujintas Pakalnės pažintinis takas

Atidarytas atnaujintas Pakalnės pažintinis takas
AA

Praeitą šeštadienį Rusnės saloje atidarytas atnaujintas Pakalnės pažintinis takas.

rusnės sala

Šia proga surengtas nuotaikingas renginys, kurio metu dalyviai ne tik puikiai praleido laiką keliaudami pažintiniu taku, bet ir pramogavo skanaudami vaišes.

 

 

„Nors buvo labai vėjuota, tačiau sugužėjo į jį daugiau nei 50 żmonių iš visos Lietuvos kampelių. Renginio pradžioje pasisakė Nemuno deltos grupės patarėja Jovita Stanionienė ir paskelbė apie tako atidarymą. Visas būrys, mažų ir didelių, lydimi lankytojų centro administratorės Žanetos, žingsniavo taku, kuris yra ilgiausias Nemuno deltos regioniniame parke, net 3,5 km", - rašoma Nemuno deltos regioninio parko pranešime.

pažintinis takas

pažintinis takas ruysnė

 

Keliaujant Rusnaitės upės pakrante, priėjus prie rezervato ribų, ir praeinant senąja gluosnių alėja, grupė sustodavo tam tikrose vietose, kur buvo paslėptos nuorodos apie ,,Senojo vikingo lobį". Priėjus tako pabaigą buvo surastas ir lobis -  pilną saldainių molinė senojo vikingo puodynė.

pažintinis takas žygis

Šis takas yra unikalus tuo, kad jame galima ne tik pasivaikščioti, čia ir ant suolelio prisėsti galima, ir pasigėrėti puikiais gamtos vaizdais, o pavasarį ir vasarą pasiklausyti įvairių paukščių giesmių, paskaityti įdomios informacijos apie parką, bet dar ir tuo, kad čia galima įlipti į vieną, senajame gluosnyje įrengtą, vienintelį tokį Lietuvoje - paukščių lizdą - apžvalgos aikštelę, kuriame galima prisėsti ant kelmelio, pasijusti paukščiu ir apsižvalgyti aplink.

paž-intinė aikštelė lizdas

„Po nuotaikingo žygio vaikai krykštavo iš džiaugsmo, dalinosi saldainiais, o po to visi žygio dalyviai skanavo mėtų arbatos, išvirtos ant laužo, vaišinosi sausainiaisir dalinosi įspūdžiais", - rašoma Nemuno deltos regioninio parko pranešime.

pažintinis takas