Artėjant rugsėjui, sumanūs tėveliai „Miesto bagažinių turguje“ didina pajamas

Artėjant rugsėjui, sumanūs tėveliai „Miesto bagažinių turguje“ didina pajamas
AA

Artėjantis rugsėjis atsineša ne tik pokyčius gamtoje, „Atgal į mokyklą“ iškabų ir akcijų parduotuvėse laviną, bet ir naują galvos skausmą tėveliams, kurie atsakingai ruošia savo vaikučius mokyklai.

Neabejotinai, pasiruošimas mokyklai kainuoja, todėl sumanūs tėveliai stengiasi pasinaudoti kiekviena galimybe sumažinti atsiradusias papildomas išlaidas. Viena tokių – „Miesto bagažinių turgus“ Klaipėdoje, kur visi norintys, susimokėję dalyvio mokestį, gali atvykti ir parduoti savo nebereikalingus daiktus. Tokiu būdu, kažkada mylėtiems, bet jau nebenaudojamiems daiktams randami antri namai, skatinamas tvarumas bei gaunama piniginė grąža – pelnas.

bagažinių turgus

Iš daiktų paradavimų surinktus papildomus pinigėlius sumanūs tėveliai teigia skiriantys mokyklinėms prekėms įsigyti ar atsidedantys savo vaikų kišenpinigiams.

„Miesto bagažinių turgus“ jau užsitarnavo didžiausio Vakarų Lietuvoje vardą. Čia gausu ne tik prekiautojų, bet ir pirkėjų.

Kaip teigia organizatoriai, parduoti savo nereikalingus, nenaudojamus daiktus čia atvyksta žmonės iš visos Lietuvos. Dalyviai atlaisvina namie vietos, o lankytojai, randa kažką reikalingo ir įdomaus, už itin patrauklias kainas. Pasirinkimas labai didelis, nes Klaipėdos „Miesto bagažinių turgaus“  aikštelė talpina apie 300 vietų.

bagažinių tusgus

„Pradėjome šių metų sezoną su pilna aikštele, tai ir toliau šios pozicijos neapleidžiame. Tiesa, praėjusį kartą, šį skaičių viršijome. Sutalpinti padidėjusį prekiautojų skaičių buvo šioks toks iššūkis, bet džiaugiamės, kad pavyko priimti visus norinčius. Maksimalaus užpildymo tikimės ir šį šeštadienį, nes visada norinčių prekiauti yra daugiau, nei galime pasiūlyti vietų.“ – savo įspūdžiais dalijosi renginio organizatoriai.

„Miesto bagažinių turgaus“ organizatoriai atsakingai atrenka prekiautojus, čia galioja taisyklės, tikrinama ar dalyvis neplanuoja prekiauti tuo, kas draudžiama.

„Tikrai ne vienas dalyvis buvo perspėtas, turgelio metu, kad jo parduodami daiktai ar rūbai, pažeidžia mūsų taisykles, ir kad sekantį kartą jis čia nepageidaujamas. Deja, bet vis atsiranda norinčių pasinaudoti turgelio populiarumu. Jei ne taisyklės ir mūsų reikalavimai, šis bagažinių turgus jau seniai būtų tapęs paprastu turgumi.“ - teigė organizatoriai.

Miesto Bagažinių turgus šiais metais vyks jau 9-tą kartą. Norintiems prekiauti būtina išankstinė registracija. Dalyvio mokestis – 12 Eur. Dalyviai į aikštelę įleidžiami nuo 7 val., o lankytojai nuo 10 val. iki 15 val.

Vieta: Švyturio Arena automobilių stovėjimo aikštelė (iš Baltijos pr. pusės).

Daugiau informacijos apie renginį čia.