Artėja klaipėdiečių dėmesį pritraukęs renginys: ypatinga ne tik vieta, bet ir tikslas

Artėja klaipėdiečių dėmesį pritraukęs renginys: ypatinga ne tik vieta, bet ir tikslas
AA

Birželio 1-ąją, Klaipėdos Botanikos sode startuos pirmasis „Aš tik ... pasportuoti!" ciklo renginys. Per tris interaktyvias, kupinas žinių ir įkvėpimo valandas dalyviai įsitikins, kad raktas į energiją ir tobulą savijautą – prieinamas kiekvienam.

gust guru

„Kurdamos renginio programą prisiminėme savo gyvenimo laikotarpį, kai eidamos per asmenines patirtis dar tik kūrėme tą puikios savijautos receptą. Kiek buvo klausimų, nežinomybės ir nevilties dėl žinių stokos. Tuo metu būtume norėjusios atsidurti tokiame renginyje, kurį jau kitą savaitę pradėsime Klaipėdoje. Jis skirtas žmogui, kuris svajoja susikurti savo tobulą savijautą“, - pasakoja renginio organizatorės Sporto trenerė, daugkartinė Lietuvos imtynių čempionė- Dovilė Čiegienė ir kvėpavimo instruktorė, „Gust Guru“ įkūrėja, Buteikos klinikos ir Oxygen Advantage kvėpavimo instruktorė - Lina Malakauskaitė.

trenerės

Dalyvių laukia trys valandos subalansuoto laiko. Apgalvota kiekviena detalė: nuo lokacijos iki ekologiškos ceremoninės kakavos parinkimo.

„Šeštadienis - tai diena, kada labiausiai norime atsipalaiduoti ir turime galimybę tam skirti laiko. Būvimas Klaipėdos Botanikos sodo gamtos apsuptyje, taip pat ne atsitiktinumas. Juk medžiai ir augalai mus įžemina, harmonizuoja ir padeda pareiti į balansą. Efektyvaus būvimo gamtoje taip pat reikia mokintis. Renginių ciklas ne tik suteiks žinių, bet leis prisiliesti prie atskleistų metodų, juos įtvirtinti praktikoje“, - pasakoja Lina Malakauskaitė.

lina

Kaip teigia Dovilė Čiegienė, gyvenime nėra stebuklingų piliulių pasiekti visapusiškai gerą savijautą, bet renginio organizatorės pasidalins gidu, kuriame sugulė susistemintos praktikos bei rekomendacijos.

dovilė

Renginyje įgytos žinios padės mažinti stresą, gerinti fizinę ir emocinę sveikatą.

 

RENGINIO PROGRAMA

Viso Kūno Treniruotė su Gimnastikos Kamuoliukais

Leisk savo kūnui atsipalaiduoti ir įgyti naujos energijos su įkvepiančia trenere Dovile, daugkartine imtynių čempione. Ši treniruotė padės stiprinti visą kūną, gerinti lankstumą ir didinti ištvermę. Tai puikus būdas atsikratyti savaitės darbų įtampos ir pasiruošti naujiems iššūkiams.

gust guru

"Emocinė pusiausvyra ir kvėpavimas?" teorinė ir praktinė kvėpavimo paskaita.

Atrask vidinę  galią su Lina, „Oxygen Advantage“ ir Buteiko klinikos kvėpavimo instruktore. Ji paaiškins, kaip moterų kvėpavimas skiriasi nuo vyrų ir kaip netaisyklingas kvėpavimas gali įtakoti ilgalaikį stresą, nerimą bei energijos trūkumą. Sužinosi, kaip kvėpavimas gali padėti sumažinti stresą, PMS simptomus, skausmą ir subalansuoti fizinę bei emocinę savijautą. Ir net  kaip įveikti panikos atakas.

Ceremoninė Kakava  ir Botanikos Sodo Edukacija

kakava

Botanikos sodas švenčia savo 30 metų jubiliejų, todėl turėsime ypatingą galimybę jį aplankyti ir švęsti jubiliejų drauge. Pasivaikščiojimas po sodą ir edukacija apie augalus - suteiks vidinės ramybės ir harmonijos. Ceremoninė kakava aprūpins organizmą naudingomis medžiagomis ir padės atsipalaiduoti. Vaišinsimės šviežiomis Žvirblio Puotos bandelėmis – tikras malonumas skonių mėgėjoms.

Renginio metu bus aptartos šios temos: Sportas su gimnastiniais kamuoliais. Kvepavimo paskaita "Kuo ypatingas moterų kvėpavimas. Streso ir energijos lygio valdymas". Bus aukščiausios kokybės, ekologiška  ceremoninė kakava iš "Pura Vida". Ką tik iškepti skanėstai iš Žvirblio Puotos. Botanikos sodo edukacija

 

Į renginį būtina registracija el.p gustgurult@gmail.com

Renginio kaina: 25eu.

Trukmė:  3val. 

Laikas: 10:00 - 13:00

Data: Birželio 1 d.

Vieta: Botanikos sodas, Klaipeda

Reklama Ikona, uždaryti