Aktyvų laisvalaikį mylintys klaipėdiečiai senamiestyje dalinasi patirtimi ir rūpinasi bendraminčiais

Aktyvų laisvalaikį mylintys klaipėdiečiai senamiestyje dalinasi patirtimi ir rūpinasi bendraminčiais
AA

Klaipėdiečiai Julius ir Tadas – tikri aktyvaus laisvalaikio entuziastai. Jau daugiau nei dešimt metų rinkdamiesi laisvalaikį bei keliones gryname ore, broliai sukaupė visą galybę neįkainojamos patirties, kuria mielai dalinasi su bendraminčiais. Klaipėdos senamiestyje sukūrę savo svajonių erdvę, čia užsukusiems suteikia galimybę tinkamai pasiruošti žygiams, kelionėms ar tiesiog kokybiškam laisvalaikio praleidimui lauke.

Grynam ore parduotuvės įkūrėjai

Tai vieta, kurioje vertinamas tvarumas laisvalaikyje, užmezgama draugystė ir kuriama mėgstančių laiką leisti gryname ore bendruomenė

 „Asmenine patirtimi paremti patarimai niekada nemeluoja. Prisimenu save, kai rengėmės pirmiesiems žygiams kalnuose, pasiruošimas jiems atrodė toks sudėtingas! Viską reikėjo išsiaiškinti patiems, o iš padarytų klaidų – pasimokyti. Dabar jau įsitikinome – kokybiško laiko lauke praleidimui ypatingai svarbu pasirūpinti tinkama apranga ir patikima įranga. Tada žygio metu nevaržomai galėsite mėgautis aplink esančia gamta bei kompanija, o ne jausti diskomfortą. Savo parduotuvėje nuoširdžiai susipažįstame su kiekvienu klientu, stengiamės atrasti jam labiausiai tinkamą prekę, mielai pakonsultuojame ir padedame išsirinkti atsižvelgdami į kliento tikslą.“, - atviravo vienas iš parduotuvės įkūrėjų Tadas.

Grynam ore klaipėda

Specializuotos aktyvaus laisvalaikio ir turizmo prekių parduotuvės idėja broliams kilo iš siekio dalintis savo patirtimi bei populiarinti tvarų laisvalaikį. Norėjo Klaipėdoje sukurti erdvę, kur ne tik prekiaujama turizmui skirta apranga bei įranga, bet ir būtų galima susipažinti su kitais gamtą mylinčiais bei aktyvų laisvalaikį propaguojančiais bendraminčiais, vyktų pokalbiai ir patirčių mainai.

Klaipėdos senamiestyje išskirtinės prekės, kurių nėra kitose Baltijos šalyse

„Gyvendamas prie jūros savaime renkiesi leisti laisvą laiką gryname ore. Važiuojame mėgautis atpalaiduojančiu jūros bangų ošimu ar leidžiamės į žygius po pajūrio miškus tiek pėsčiomis, tiek dviračiais. Besimėgaudami ir rinkdami naujas patirtis suprantame, kad turime išlikti atsakingi ir saugoti gamtą, ne tik pakeldami šiukšlę pakelėje, bet ir priimdami kasdienius sprendimus. Būdami gamtoje visada vadovaujamės „Leave No Trace“ gamtą tausojančiais principais“, - pasakojo „Grynam Ore“ vienas iš įkūrėjų Julius.

grynam ore klaipėda

Klaipėdos senamiestyje, adresu Daržų g. 12, įsikūrusi specializuota aktyvaus laisvalaikio ir turizmo prekių parduotuvė „Grynam Ore“ vadovaujasi tvaraus laisvalaikio požiūriu ir siūlo tik aukščiausios kokybės, pasaulyje pripažintų gamintojų produkciją, kurių gamybos metodika tausoja gamtą. Parduotuvėje yra ir unikalių prekinių ženklų, kuriais jie prekiauja vieninteliai Baltijos šalyse.

Prekiniai ženklai atrenkami remiantis ne tik asmenine patirtimi, tačiau ir klientų patarimais

„Grynam Ore“ parduotuvėje galima rasti prekinius ženklus, kurie pasaulyje pripažinti kaip vieni lyderių savo srityse bei sukaupę ilgą patirtį gamyboje. Parduotuvėje rasite „Patagonia“, „Black Diamond“ bei „Fjallraven“ aktyvaus laisvalaikio aprangos, „Scarpa“ batus žygiams ir kelionėms, „Osprey“ kurpinių, „Big Agnes“, „Sea to Summit“, „MSR“ ar „Primus“ turistinio inventoriaus.

grynam ore klaipėda parduotuvė

grynam ore parduotuvė klaipėda

Apsilankykite specializuotoje aktyvaus laisvalaikio ir turizmo prekių parduotuvėje „Grynam Ore“ adresu Daržų g. 12, Klaipėda arba apsipirkite jums patogiu metu internetinėje parduotuvėje adresu www.grynamore.lt


REKLAMINIS STRAIPSNIS