Tris dienas Klaipėdos uosto teritorijoje skambės „TEMAFESTAS“

Tris dienas Klaipėdos uosto teritorijoje skambės „TEMAFESTAS“
AA

Klaipėdoje spalio 29–31 dienomis vėl bus surengtas „TEMAFESTAS.

TEMA klaipeda TEMAFESTAS

Uosto teritorijoje įsikūrusi „TEMA“ bendruomenė jo metu kviečia išgirsti net 10 pasirodymų, kurie varijuos nuo eksperimentinio džiazo iki garso meno, nuo moduliniais sintezatoriais kuriamos elektronikos iki pašėlusių klezmeriškų šokių.

Festivalis, kuriam specialų apšvietimą kuria šviesų menininkas Linas Kutavičius („Lightforms), vyks greta Senosios perkėlos įsikūrusiose „TEMA“ dirbtuvėse, bare „Herkus Kantas“ ir „TEMA“ galerijoje.

 

Šiemet savo veiklos dešimtmetį mininti Klaipėdos menininkų bendruomenė „TEMA“ kartu su partneriais jau dvejus metus klaipėdiečius ir miesto svečius žavi berlynietiška atmosfera ir antrinio dizaino principu kuriamu kiemu uosto teritorijoje, o festivalius rengia nuo  2019 metų.

Trečiajį „TEMAFESTĄ“ spalio 29 dieną, penktadienį, pradės avangardinį roką ir triukšmo muziką apjungianti grupė „FreeFS, eksperimentinį roką, metalą, laisvąjį džiazą ir akademinę muziką pinanti ir savo pavadinimu bei kūryba pribloškianti grupė „Kanalizacija, taip pat garso menininkas ir savadarbių instrumentų meistras Simonas Nekrošius. Vakaro programą užbaigs Naujojo Orleano atmosferą angare kursiantys „The Honkin' Dudes Brass Band ir draugai.

Spalio 30 dieną, šeštadienį, scenoje pasirodys akustinę ir elektroninę muziką maišantis ansamblis „Nosolum, iššūkius mėgstantys improvizatoriai „Laivo troupe, „DJ Extended ir saksofonininkas Kazimieras Jušinskas, pankiškai triukšmingi „Mekasduo kartu su saksofonininku Dovydu Stalmoku, o ramiai sėdėti publikos vakaro pabaigoje tikrai nepaliks beprotiškų šokių ekspertai iš „Rakija Klezmer Orkestar.

Spalio 31 dieną, sekmadienį, „TEMA galerijoje vyks gyvosios eksperimentikos vakaras–performansas. Vakaro svečiai Simonas Nekrošius, Kamilė Dambrauskaitė ir „Current B-Lectric“ kurs ypatingą garsinę atmosferą, kurioje netikėtais rakursais maišysis modulinių sintezatorių, savadarbių garso objektų ir elektronikos garsai, o Pijus Čeikauskas juos nuspalvins gyvai kuriamomis projekcijomis.

Vieno vakaro bilietas penktadienį ir šeštadienį kainuos 10 Eur, sekmadienį – 5 Eur.

Bilietas dviems vakarams (penktadienui ir šeštadienui) kainuos 15 Eur.

„TEMA“ įsikūrusi adresu Naujoji Uosto g. 3, Klaipėda.

 

 
Ikona, uždaryti