Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovo konkursą laimėjo Laima Vilimienė

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovo konkursą laimėjo Laima Vilimienė
AA

Kultūros ministerijos konkursą eiti Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovo pareigas laimėjo šiuo metu teatrui vadovaujanti Laima Vilimienė. Iš viso konkurse dalyvavo du pretendentai.

Klaipėdos valstybiniam muzikiniam teatrui L. Vilimienė vadovauja nuo 2018 m. rugpjūčio, prieš tai ji ilgus metus buvo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro generalinio direktoriaus pavaduotoja rinkodarai. L. Vilimienė taip pat dėsto muzikos vadybą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, anksčiau dirbo Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje teorinių disciplinų dėstytoja, Lietuvos valstybiniame simfoniniame orkestre vadovavo Informacijos ir reklamos skyriui.

L. Vilimienė yra įgijusi muzikos istorijos specialybę dabartinėje Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei vadybos magistro laipsnį BI Norvegijos vadybos institute ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

Kaip numatyta teisės aktuose, vadovo konkursą laimėjusio asmens tinkamumas eiti pareigas tikrinamas teisėsaugos institucijų.

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovo kadencijos trukmė – penkeri metai.

Pasak portalo LRT.lt, L. Vilimienė vasario mėnesį laimėjo ir Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) vadovo konkursą, tačiau buvusiam LNOBT vadovui Jonui Sakalauskui apskundus šį Kultūros ministerijos paskirtos komisijos sprendimą teismui, ji negalėjo pradėti eiti šios įstaigos vadovės pareigų. Šiuo metu teisminis procesas vyksta, o LNOBT vadovauja laikinasis vadovas – Audrius Kundrotas.

Ikona, uždaryti