Klaipėdos choras „Aukuras“ atliks Vėlinėms skirtą programą

Klaipėdos choras „Aukuras“ atliks Vėlinėms skirtą programą
AA

Klaipėdos choras „Aukuras“, vadovaujamas ir diriguojamas Alfonso Vildžiūno, rengia Vėlinėms skirtą koncertą. Ta proga spalio 30 d. 19.00 val. Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje suskambės žinomo britų chorinės muzikos kūrėjo Johno Rutterio „Requiem“. Tiek šis, tiek kiti kompozitoriaus kūriniai, yra dažnai atliekami visame pasaulyje. Išsiskiriantys užburiančia garsų harmonija, dainingumu J. Rutterio opusai remiasi geriausiomis prancūzų ir anglų chorinės muzikos tradicijomis.

„Requiem“ – vienas populiariausių ir gražiausių kompozitoriaus darbų. Ši 7 tradicinių dalių sakralinė kompozicija įkvėpta krikščioniškojo tikėjimo apie mirtį ir amžinąjį gyvenimą. Tai viltinga kelionė iš tamsos į šviesą.

Klaipėdos koncertų salėje reziduojantis choras „Aukuras“ yra aktyvus ne tik Klaipėdos, bet ir visos Lietuvos muzikinio gyvenimo dalyvis. Jo repertuarą sudaro įvairių epochų ir stilių bažnytinė bei pasaulietinė muzika, džiazo kompozicijos ir spiričiuelių aranžuotės, edukacinės programos. 2021 m. vasarą choras dalyvavo operos „Neringa“ atlikime „Kuršių nerijos“ festivalyje Juodkrantėje.

 

Klausytojų dėmesiui:

18:00 val. – šv. Mišios

19:00 val. – koncertinė programa (nemokamai)