Grįžti į naujienas

Klaipdos Muzikinio teatro scenoje karaliavo pučiamieji

#Kultūra
Klaipdos Muzikinio teatro scenoje karaliavo pučiamieji
Data
Autorius
Kategorija
Kultūra
Žymos
KULTŪRA | KLAIPĖDA | KLAIPĖDOS MUZIKINIS TEATRAS
Dalintis
Facebook | El.paštu

„Pikantiškosios paprikos“ vardu pavadintame koncerte atsiskleidė Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoninio orkestro pučiamųjų grupės muzikantų energija, polėkis ir asmenybės.  

Kai Muzikinio teatro orkestras groja spektaklių metu, publika mėgaujasi veiksmu scenoje, o orkestras lieka tarsi nematomas, tačiau labai girdimas. Atskirų orkestro grupių muzikantų koncertai tampa puikia proga scenoje išvysti mažiau matomus herojus. Juk muzika – tai ne tik garsas, bet ir atlikėjų ekspresija, pasitempimas, o labiausiai atsidavimas savo pamėgtam instrumentui. 

Koncerte grojo KVMT Medinių pučiamųjų kvintetas: Ugnė Čepulytė (fleita), Laura Kasinskaitė (obojus), Artūras Šukys (klarnetas), Irmantas Pazdrazdys (fagotas), Mindaugas Paškauskas (valtorna). Kvintetas atliko Ch. Gounod „Petite symphonie for Winds" ir C. Debussy „Petite siuite".  

KVMT valtornų kvartetas: Ingus Novicans, Edgars Kalniņš, Reinis Sprūde ir Tadas Butkus  vario jėgą demonstravo atlikdami net 7 įvairių kompozitorių kūrinius. 

Kamerinės muzikos festivalio „Vasaros prieskoniai“ aitriuoju akcentu besigardžiavusiems klausytojams reikalaujant - po ilgų plojimų ir šūksnių - publika buvo apdovanota  įstabiu bisu ir liko laukti naujų orkestro muzikantų koncertų, kurie dėl įtempto darbo spektakliuose nėra dažni.