STT įtaria korupciją vykdant Jūros šventės viešuosius pirkimus

STT įtaria korupciją vykdant Jūros šventės viešuosius pirkimus
AA

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos korupcijos organizuojant ir vykdant 2021 metų Jūros šventės pirkimus. Dėl prekybos poveikiu įtariami 2 asmenys.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, buvęs Klaipėdos miesto savivaldybės įstaigos „Klaipėdos šventės“ vadovas Liutauras Galinis, pasinaudodamas savo įgaliojimais ir kita tikėtina įtaka, susitarė priimti ir priėmė ne mažesnį kaip 1000 Eur kyšį.

Kaip įtariama, už šį galimai neteisėtą atlygį buvo siekiama, kad vieno verslininko atstovaujamoms ir susijusioms bendrovėms būtų sudarytos išskirtinės sąlygos dalyvauti bei laimėti 2021 metų Jūros šventės renginiams skirtos įrangos ir paslaugų įsigijimo viešuosius pirkimus.

Bendra šių sutarčių vertė – daugiau kaip 47 tūkst. Eur.

Pasak STT, dėl prekybos poveikiu įtariamas Klaipėdos miesto savivaldybės įstaigos buvęs vadovas Liutauras Galinis ir vienas verslininkas.

Šį ikiteisminį tyrimą atlieka STT Klaipėdos valdyba. Tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Ikona, uždaryti