Prievarta bute Klaipėdoje laikyta 17-metė išmesta pro langą

Prievarta bute Klaipėdoje laikyta 17-metė išmesta pro langą
AA

Sekmadienio naktį 17-metės skrydis per langą Klaipėdoje priminė mįslingai šiame mieste žuvusios manekenės istoriją. Nepilnametė, skirtingai nei prieš 3 metus užsimušusi Dovilė Didžiūnaitytė, liko gyva.

 

Sužalota septyniolikmetė prie daugiabučio Žardininkų gatvėje Klaipėdoje buvo surasta sekmadienį po vidurnakčio.

Merginos teigimu, ji prievarta buvo laikoma bute antrame aukšte, o paskui išstumta. Septyniolikmetė buvo nugabenta į Vaikų ligoninę.  

Tą pačią naktį dėl šio incidento buvo sulaikytas įtariamasis. 35 metų vyras, kuriam nustatytas 1,47 promilės girtumas, uždarytas į areštinę.

Aiškinamasi, kokie santykiai siejo nepilnametę ir dvigubai vyresnį vyrą, kuris žinomas policijai, ar iš tiesų prieš ją buvo naudojama prievarta.


 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Pasak laikinojo Klaipėdos policijos komisariato viršininko Albino Misevičiaus, aplinkybės tikslinamos, abu asmenys apklausiami, kol kas suimti vyro neplanuojama.

Šis įvykis vėl priminė daugiau kaip prieš trejus metus pačiame uostamiesčio centre įvykusią tragediją, kai mįslingomis aplinkybėmis iškritusi iš viešbučio keturiolikto aukšto žuvo 22 metų manekenė D.Didžiūnaitytė.

Klaipėdos apylinkės teisme ši baudžiamoji byla pirmą kartą atversta pernai sausį, tačiau per metus jos nagrinėjimas ne ką tepasistūmėjo.

Kol kas apklausti tik keli policijos pareigūnai ir liudytojai.

Pastarasis posėdis vyko pernai spalio pirmąją.

Tuomet paaiškėjo, kad vienas gynėjų turėjo netiesioginį kontaktą su COVID-19 sergančiu asmeniu.

Advokatas buvo perkeltas į atskirą salę ir posėdis buvo tęsiamas vaizdo konferencijos būdu. Po to bandyta posėdžius rengti nuotoliniu būdu, tačiau tam prieštaravo du advokatai – byla nagrinėjama uždaruose posėdžiuose, o per nuotolį negalima užtikrinti saugumo: esą kurio nors bylos dalyvio patalpoje gali būti ir pašalinių žmonių.

Artimiausias posėdis numatytas po trijų savaičių, tačiau nežinia, kaip viskas klostysis.

Į teismo posėdį iš Norvegijos turėtų atvykti žuvusiosios motina, jeigu nesutrukdys situacija dėl COVID-19.

38 metų prodiuseriui Ričardui Pinikui pareikšti kaltinimai dėl neteisėto narkotinių ar psichotropinių medžiagų laikymo turint tikslą jas platinti, poveikio liudytojui ir fizinio skausmo sukėlimo. 31 metų medikas Aivaras Miltenis kaltinamas išžaginimu. 


 

Reklama Ikona, uždaryti