Po reido Kūčių dieną policijos įspėjimas

Po reido Kūčių dieną policijos įspėjimas
AA

Vakar, Kūčių dieną, Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai tikrino vairuotojų blaivumą Klaipėdoje, Klaipėdos rajone, Kretingos ir Plungės rajonuose. Patikrinus 1789 automobilius, nustatyta net 10 neblaivių vairuotojų, dar 11 vairuotojų alkoholio vartojo, tačiau šįkart neviršijo draudžiamos ribos.

„Kasmet prieš šventes primename, jog nedera vairuoti vartojus alkoholio, ir, deja, atėjus šventėms, surengtų priemonių metu, nustatome ne vieną vairuotoją, kuris nepaisydamas ragautų stipriųjų gėrimų, vistiek sėdo prie vairo rizikuodamas savo ir kitų gyvybėmis ir sveikata. Dar kartą primename ir prašome – nevairuokite išgėrę, saugokite save ir kitus eismo dalyvius", - kreipėsi policijos pareigūnai.

Vienas vairuotojas, pamatęs, jog Plungės rajone, kelyje Mažeikiai-Tauragė-Plungė tikrinamas vairuotojų blaivumas, staiga nusuko į gretimą keliuką, bandydamas išvengti patikrinimo, tačiau Kelių policijos buvo pavytas – 39 m. "Volkswageno" vairuotojui nustatytas net 2,79 prom. neblaivumas. Kartu automobilyje buvo dar trys žmonės, kurių gyvybės buvo pavojuje.

Kelių policijos ir apskrities rajonų policijos komisariatų pareigūnai vairuotojų blaivumą tikrins kasdien visoje Klaipėdos apskrityje!

Ikona, uždaryti