Pareigūnams įkliuvo trys vaikinai grafičiais Klaipėdoje išpaišę svetimą turtą

AA

Rugsėjo 18-ąją, apie 08.31 val. pareigūnai gavo pranešimą, kad Klaipėdoje, Sausio 15-osios g., Tiltų g., Danės g., ir Liepų g., purškiamais dažais apgadintos keturių įmonių patalpų durų arba lango apsauginės lauko žaliuzės, bei vienai įmonei priklausanti pastato siena ir gėlių vazonas. Ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo (pagal LR BK 284 str.) pradėję Klaipėdos m. PK pareigūnai netrukus nustatė, kad pastatus grafičiais galėjo išterlioti 2003 m. metais gimęs vyras ir 14-kos bei 15-kos metų jaunuoliai.

Įtarimai dėl 5 epizodų yra pareikšti 2003 m. gimusiam vyrui. Jis ir galimai kartu veikę nepilnamečiai anksčiau policijai nebuvo žinomi. Tyrimą toliau vykdo specialiai sudaryta policininkų darbo grupė, sudaryta iš Klaipėdos m. policijos komisariato  ir kriminalinės policijos pareigūnų.

 

Pareigūnų teigimu, įtariama, kad minėti asmenys uostamiestyje galėjo išterlioti daugiau nei 100 pastatų ir objektų. Ne dėl visų sugadintų objektų yra kreiptasi į policiją, todėl pareigūnai ragina savininkus, kurių turtas buvo sugadintas, kreiptis telefonu 8 700 61180.