Klaipėdos apskrities policininkai Plungėje išaiškino du nelegalios prekybos alkoholiu taškus

Klaipėdos apskrities policininkai Plungėje išaiškino du nelegalios prekybos alkoholiu taškus
AA

Kovo 25 d., penktadienį, Klaipėdos apskrities VPK Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus ir Plungės r. PK pareigūnai vykdė alkoholio prekybos kontrolės priemonę, per kurią  tikrino Plungėje dirbančias  parduotuves ir fizinius asmenis, kurie pagal turimą informaciją  pardavinėjo alkoholinius gėrimus draudžiamu laiku.

Apie 21 val. vienoje socialinio tinklo grupėje pastebėta, kad asmuo skelbiasi pardavinėjantis alkoholį. Susisiekus ir susitarus su juo, 1991 m. gimęs vyras  apie 22 val. Plungėje, Stoties g., iš automobilio kontrolinį pirkimą vykdžiusiam pareigūnui pardavė  butelį spiritinio gėrimo. 

nelegali prekyba alkoholiu

Asmeniui surašytas protokolas už vertimąsi komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla neturint jai būtinos licencijos (pagal LR ANK 127 str. 1 d.). Kadangi asmuo siūlė pirkti ir kitą automobilyje buvusį alkoholį, jis buvo konfiskuotas – iš viso 111,514 litrų degtinės, brendžio, likerio, alaus ir kitų alkoholinių gėrimų. 

 

Apie 23.40 val. Plungėje, V. Mačernio g., susitarus telefonu, 1977 m. gimęs vyras kontrolinį pirkimą vykdžiusiems pareigūnams pardavė butelį degtinės, siūlė įsigyti ir kito namuose laikomo alkoholio. Jam taip pat surašytas protokolas pagal LR ANK 127 str. 1 d.  ir konfiskuoti namuose buvę alkoholiniai gėrimai – iš viso 88,958 litrai degtinės, viskio, putojančio vyno, brendžio ir alaus. 

nelegali prekyba alkoholiu

Už vertimąsi komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla neturint jai būtinos licencijos (pagal LR ANK 127 str. 1 d.) gresia bauda nuo 390 iki 1100 eurų. 
 

Ikona, uždaryti