Klaipėdoje sulaikyti du vyrai gatvėje apiplėšę moterį

Klaipėdoje sulaikyti du vyrai gatvėje apiplėšę moterį
AA

Sausio 11 d., Klaipėdoje, sulaikyti du asmenys įtariami dienos metu, viešoje vietoje apiplėšę moterį.

2022 m. sausio 7 d., apie 15.00 val. Debreceno g., Klaipėdoje, prie parduotuvės, 1968 m. gimusi moteris iš bankomato pasiėmė 600 eurų. Netikėtai prie pareiškėjos priėję du vyrai, užkalbino moterį ir iš jos rankų išplėšė dalį pinigų. Mėginant paimti likusią dalį, užpuolikai kelis kartus sudavė priešintis bandžiusiai moteriai, pagriebė likusią dalį pinigų ir pasišalino. Pareigūnai pradėjo tyrimą dėl plėšimo. 

Klaipėdos miesto policijos pareigūnai, bendradarbiaudami su nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnais, netruko nustatyti, jog šį nusikaltimą galėjo įvykdyti du 1983 m. ir 1979 m. gimę, galimai priklausomybių turintys vyrai. Abu jie teisti daugiau nei po 10 kartų kiekvienas – 1983 m. vyras teistas už vagystes, sukčiavimus, smurtą artimoje aplinkoje, 1979 m. gimęs įtariamasis – už dokumentų klastojimą ir vagystes.  Sausio 11 d., Klaipėdos mieste, gatvėje abu įtariamieji buvo sulaikyti. 
Šiandien, sausio 13 d., teismas abu įtariamuosius leido suimti 2 mėnesiams. 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.
 

Ikona, uždaryti