Dviejuose lėktuvuose – svaigalų padiktuoti iš Norvegijos grįžtančių lietuvių „pasirodymai“

Dviejuose lėktuvuose – svaigalų padiktuoti iš Norvegijos grįžtančių lietuvių „pasirodymai“
AA

Savaitgalį pasieniečių pagalbos prireikė dviejų orlaivių, atskridusių iš Norvegijos, ekipažams: buvo sulaikyti ir vėliau policijos pareigūnams perduoti du alkoholio padauginę agresyvūs keleiviai.

Palangos oro uoste pasieniečiai sulaikė iš Oslo atskridusį keleivį. Nuo alkoholio apsvaigęs šilutiškis lėktuve elgėsi agresyviai ir kėlė rimtų įtarimų, kad yra neblaivus.

Šeštadienio rytą VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Palangos užkardos Palangos pasienio kontrolės punkte (PKP) dirbę pareigūnai gavo pranešimą, kad iš Norvegijos sostinės Oslo atskrendančiame lėktuve yra, įtariama, neblaivus ir agresyvus keleivis.

Lėktuvui nusileidus Palangoje, pasieniečiai kartu su viešojo saugumo tarnybos pareigūnais sulaikė neblaivų vyrą. Paaiškėjo, kad sulaikytasis – 38-erių šilutiškis. Pasieniečiai viešosios tvarkos pažeidėją perdavė į oro uostą atvykusiems policininkams, kurie vyrui nustatė sunkų (3,07 promilės) girtumo laipsnį. Incidento aplinkybes aiškinsis policijos pareigūnai, kurie priims sprendimą dėl nuobaudos šilutiškiui.

Sekmadienio naktį pagalbos buvo kreiptasi ir į VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Vilniaus oro uosto užkardos Kauno oro uosto PKP dirbusius pasieniečius. Iš Bergeno (Norvegija) atskrendančiame lėktuve atsirado vienas neramus keleivis, gadinęs nuotaiką kitiems keliautojams ir kėlęs grėsmę skrydžio saugumui. Neadekvačiai besielgiantis vyras plūdosi, švaistėsi grasinimais keleiviams ir įgulos nariams. Tikėtina, kad šio keleivio elgseną pakeitė duty free parduotuvėje įsigyti stiprūs svaigalai.

Kai lėktuvas nusileido, pasitelkus oro uoste dirbančius Viešojo saugumo tarnybos pareigūnus, akivaizdžiai neblaivus keleivis buvo pristatytas į Kauno oro uosto PKP patalpas. Pasieniečiai išsiaiškino, jog orlaivyje problemas kėlė 41-erių radviliškietis. Vėliau VSAT pareigūnai jį perdavė Kauno policininkams.