Aplinkosaugininkai Klaipėdoje aptiko nelegaliai leidžiamas buitines nuotekas į Smeltalės upelį

Aplinkosaugininkai Klaipėdoje aptiko nelegaliai leidžiamas buitines nuotekas į Smeltalės upelį
AA

Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos miesto aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai patikrinę pranešimą dėl įtariamo buitinių nuotekų išleidimo į paviršinių nuotekų tinklus nustatė, kad Vaidaugų g. daugiabutis nevalytas buitines nuotekas leidžia į Smeltelės upelį. Daugiabučio gyvenamojo namo administratoriui UAB „Laukininkų valda“ duotas privalomasis nurodymas nedelsiant nutraukti taršą. Tarša Smeltalei nutraukta, žala aplinkai dar vertinama.

Vykdant nemalonių kvapų Klaipėdoje paieškas Klaipėdos miesto aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai gavę ir liepos 21 d. patikrinę pranešimą dėl įtariamo buitinių nuotekų išleidimo į paviršinių nuotekų tinklus aptiko, kad minėto daugiabučio namo buitinių ir lietaus nuotekų išvadai sukeisti ir nevalytos buitinės nuotekos per paviršinių nuotekų tinklus buvo išleidžiamos į Smeltalės upelį. Patikrinimo metu paimti nuotekų mėginiai, laukiama rezultatų po kurių bus galima įvertinti padarytą žalą aplinkai.

Po patikrinimo ir duoto privalomojo nurodymo, Vaidaugų g. 9 daugiabučio name greitai atlikti nuotekų vamzdynų keitimo darbai. UAB „Laukininkų valda“ liepos 25 d., informavo, kad privalomasis nurodymas įvykdytas, o pačios bendrovės neplaninis patikrinimas bus užbaigtas per 20 darbo dienų. 

Primename, kad pastebėjus aplinkosaugos pažeidimus galite pranešti skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112. 

Ikona, uždaryti