Viešasis transportas Jūros šventės metu

Viešasis transportas Jūros šventės metu
AA

Klaipėdos keleivinis transportas informuoja, kad nuo liepos 20 dienos vakaro iki liepos 24 ryto eismui uždaroma Tiltų gatvė, todėl ja įprastai važiuojantį viešąjį transportą nukreipiame į Pilies gatvę (žr.  schemą žemiau). Prašoma atkreipti dėmesį į pakeistą Atgimimo stotelės šiaurės kryptimi vietą.

klaipėdos šventės

Išimtis

Penktadienį eisenos formavimo metu nuo 12 valandos nevyks eismas Janonio gatve, o vakare jau per pačią eiseną (žr. schemas žemiau) trasas gerai valandai perkeliame per Mokyklos gatvės tiltą, nes negalėsime naudotis Herkaus Manto ir Pilies gatvėmis. Priklausomai nuo to, kur konkrečiu metu bus eisenos „uodega“, iki Mokyklos tilto važiuosime Priestočio arba Liepų gatvėmis. Taip pat 19+ val. praėjus eisenos paskutiniams dalyviams, dar bus keliamas Pilies tiltas, Danės upėje tuo metu vyks istorinių laivų paradas. Tiltas įprastai nuleidžiamas 19.30-20.00 laiku, tuomet ir grįšime su autobusais į Pilies gatvę.

keleivinis transportas

keleivinis transportas

Patogiausios stotelės ir automobilių statymo aikštelės

Patogiausia šventės teritoriją pasiekti ir iš jos grįžti lipant Turgaus ir Laikinojoje Atgimimo stotelėse, schema žemiau:

Lengvųjų automobilių eismas šventės teritorijoje draudžiamas. Greta schemoje nurodytų stovėjimo aikštelių šventės prieigose, kur, pagal ilgametę patirtį, gali būti sudėtinga rasti vietą pasistatyti automobilį (arba išvažiuoti, jeigu užstatomas kelias), yra dvi talpios nemokamos aikštelės: šiaurėje prie Studlendo, pietuose prie Arenos – apie 2 km iki šventės teritorijos.

keleivinis transportas

keleivinis tran sportas

Naktinėtojams

Užsibuvusiųjų šventėje paslaugoms - proginiai maršrutai. Į šiaurę nuo Laikinosios Atgimimo stotelės veš 140-as , o į pietus - trys maršrutai nuo Turgaus stotelės:

keleivinis

keleivinis

Ilgiau per šventę veš taip pat ir įprasti reguliarieji maršrutai, ir maršrutiniai taksi: M5 – tik naktį į šeštadienį. M6 ir M8 – į šeštadienį ir sekmadienį.Šventiniai tvarkaraščiai paskelbti mūsų puslapio www.klaipedatransport.lt tvarkaraščių rubrikoje.

Šeštadienio vakaras – komplikuotas dėl Magdalenos bėgimo. 

Tuo metu tikėtini viešojo transporto sustabdymai ir nukrypimai nuo eismo tvarkaraščių, bėgimo trasoje užtikrinant bėgimo dalyvių saugumą. 

keleivinis

Tiksliai – internete ir švieslentėse

Nustatyti tvarkaraščiai patikimi tik pirmiesiems rytiniams reisams. Vėliau dėl eismo sąlygų neapibrėžtumo jie kiek pabirs – dėl eisenos, keliant tiltą penktadienį 19 val. ir sekmadienį 9 val., taip pat per šv. Magdalenos bėgimą šeštadienį 22 val.
Todėl planuojant kelionę patartume naudotis mūsų puslapyje esančiu tikro laiko žemėlapiu, google maps įrankiu. Stotelių švieslentėse taip pat rodoma tiksli autobusų atvykimo informacija.

 

Atsiskaitymo būdai

Kelionė viešuoju transportu mokama. Kviečiame šventės dalyvius negaišinti vairuotojo popierinio bilieto pirkimu, o atsiskaityti už kelionę kitais būdais.

Ši Jūros šventė – pirmoji, kurioje už kelionę galima atsiskaityti ir bankine kortele, glaudžiant ją prie oranžinio skaitytuvo kaip ir įprastą e. bilieto kortelę. Atsiskaityti galima ir išmaniuoju telefonu programėlės „e.Ticket Klaipėda“ pagalba. 

 

Vandens autobuso kursavimas

Penktadienį nuo 14:45 val. laivyba Danės upėje bus ribojama dėl irklavimo varžybų, todėl vandens autobusai dirbs tik iki pietų – atliks 4 plaukimus (po du kiekvienas)

Šeštadienį dėl drakonų valčių varžybų laivyba bus ribojama dar ilgiau, todėl vandens autobusai reisų išvis nevykdys.
Sekmadienį vandens autobusų trasoje ribojimų neplanuojama ir turėtų būti atliekami visi įprasti plaukimai (8x).