Unikalus vandens autobusas vėl kursuoja Dangės upe: paskelbtas maršruto tvarkaraštis

Unikalus vandens autobusas vėl kursuoja Dangės upe: paskelbtas maršruto tvarkaraštis
AA

Sekmadienį Klaipėdoje, Dangės upe pradėjo kursuoti L1 maršruto vandens autobusas.

Tai pirmasis šalyje maršrutas elektriniu, reguliaraus susisiekimo vandens autobusu.

Klaipėdos keleivinis transportas jau paskelbė šio vandens autobuso tvarkarštį.

vandens autobusas

vandens autobusas

Kur išlipti? Spėjame, kad plaukiant aukštyn populiariausia bus Botanikos sodo stotelė. Ten krante tikrai yra kuo pasigrožėti.

Yra kur pasivaikščioti ir išlipus Tauralaukio tilto stotelėje (žr. pridėtą Tauralaukio turistinių objektų schemą).

vandens autobusas klaipėda

Ne visi norės ir nuplaukti, ir grįžti vandens autobusu. Planuojant vienos krypties kelionę, patogiausios nuvažiuoti/grįžti maršruto gale bus miesto autobusų stotelės: Tauralaukyje – Apynių, Mažajame kaimelyje – Botanikos sodo. Centro kryptimi važiuojant galima įlipti ir to paties maršruto Kino studijos stotelėje.

vandens autobusas

Ankstyvesnis šių metų startas keleiviams dar leis pasidžiaugti gamtos žydėjimu ir ilgais šviesiais vėlyvo pavasario vakarais. 

Kaip ir pernai, atsiskaitymas už kelionę bus tik negrynaisiais pinigais. Atsiskaitant pinigais iš e.bilieto kortelės bilietas kainuoja 5 Eur; su nuolaida, nelygu jos dydis, - 2,50 ar 0,80 Eur. Bilietas su Klaipėdiečio kortele – 4,50 Eur. Atsiskaityti galima ir bankine kortele, 5 Eur. Šiomis kortelėmis galima pirkti ir kelis bilietus savo bendrakeleiviams. Taip pat galima programėle e.Ticket Klaipėda nusipirkti QR bilietus išmaniajame įrenginyje.

Bilietas yra vienakryptis, grįžtant teks pirkti kitą bilietą. Kelionė pasroviui trunka 75 minutes, prieš srovę – 80 minučių.

Reklama Ikona, uždaryti