„TT-Line“ plečia savo maršrutų tinklą: iš Klaipėdos keltai kursuos ir į Karlshamną

„TT-Line“ plečia savo maršrutų tinklą: iš Klaipėdos keltai kursuos ir į Karlshamną
AA

Liubeko mieste Vokietijoje įsikūrusi keltų bendrovė „TT-Line“ praneša savo maršrutų tinklą papildanti dar viena kryptimi Švedijoje.

2023 m. balandžio pabaigoje pietryčių Švedijos Karlshamno uostas bus įtrauktas į „TT-Line“ keltų tvarkaraštį.

Kaip skelbiama, „TT-Line“ pasiūlys iki šešių išvykimų per savaitę iš Klaipėdos į Karlshamno uostą. Kelionė keltu iš Klaipėdos į Karlshamną truks apie 13 valandų. „TT-Line“ keltų kompanijai pristačius jau antrą naujos statybos „Green Ship“ koncepcijos keltą, išaugo ir jos pervežimo pajėgumai. Tai leido išplėsti maršrutų tinklą bei padidinti išvykimų skaičių ir į kitus uostus. Dabar kompanija gali pasiūlyti daugiau lankstumo ne tik keleiviams, keliaujantiems iš Baltijos šalių į Skandinaviją, bet ir logistikos srities klientams, sujungdama Karlshamną ne tik su Klaipėda, bet ir su Treleborgu pietinėje Švedijoje, ir toliau – su Travemiunde ir Rostoku Vokietijoje, bei Svinouisčiu Lenkijoje.

 

Keltų maršrutas tarp Klaipėdos ir Treleborgo – išlieka, Klaipėda-Karlshamnas keltų linija – papildanti kryptis, ypač aktuali keliaujantiems į centrinę ir pietrytinę Švediją.

„Įtraukdami Karlshamno uostą į savo maršrutų tinklą, mes ypač sustipriname kryptį į ir iš Klaipėdos, bei savo klientams iš Baltijos šalių galime pasiūlyti patrauklesnį susisiekimą su centrine ir rytų Švedija“, – sakė „TT-Line“ vykdomasis direktorius Hannesas Conzenas.

Pranešime nurodoma, kad keleiviai gali pasinaudoti persėdimo galimybe Treleborgo uoste, o netrukus tai galės padaryti ir Karlshamne, naudodamiesi jau esamomis „TT-Line“ maršrutų tinklo jungtimis su Vokietijos uostais: Travemiundę ar Rostoku ir taip keliauti iš Klaipėdos į Vokietiją ir atgal. Šitaip „TT-Line“ stiprina susisiekimą tarp Baltijos šalių, Skandinavijos ir Vokietijos.

Klaipėdos uostas yra „TT-Line“ maršrutų tinklo dalis nuo 2018 m. ir jau penkerius metus „TT-Line“ fiksuoja šioje keltų linijoje keleivių ir krovinių srauto augimą.