Pradedamas atnaujinti traukinių eismas ruožuose Vilnius–Klaipėda–Vilnius

Pradedamas atnaujinti traukinių eismas ruožuose Vilnius–Klaipėda–Vilnius
AA

Pašalinus dalį incidento padarinių, penktadienio vidurdienį pradedamas atnaujinti maršrutų Vilnius–Klaipėda–Vilnius ir Vilnius–Kaunas–Vilnius eismas – vienu keliu pradeda važiuoti pirmieji traukiniai. Kitame kelyje ir toliau dirba gausios specialistų pajėgos, todėl juo eismas nevyksta.

Dėl riboto eismo pralaidumo ruože galimi visų traukinių Vilnius–Klaipėda–Vilnius ir Vilnius–Kaunas–Vilnius vėlavimai apie valandą ir daugiau. 

 

"Primename, kad ketvirtadienio vakarą atkarpoje Vievis–Žąsliai krovininis traukinys susidūrė su specialiąja technika, skirta geležinkelio remonto darbams. Įvykio metu žmonės nenukentėjo. Avarijos metu pažeistas vieno kelio kontaktinis tinklas ir kito kelio gabaritas, todėl buvo visiškai sustabdytas traukinių eismas maršrutais Vilnius–Kaunas–Vilnius bei Vilnius–Klaipėda–Vilnius.

Šiuo metu šalinami avarijos padariniai ir keičiama kontaktinio tinklo atrama. Avarijos vietoje dirba gausios specialistų pajėgos, dedamos maksimalios pastangos, kad traukinių eismas kuo greičiau būtų pilnai atstatytas. Tikimasi, kad tai pavyks padaryti penktadienio vakarą", - rašoma Lietuvos geležinkelių pranešime.