Paspirtukų ir motorinių dviračių vairuotojams priminta apie draudimą važiuoti Kuršių marių krantine

Paspirtukų ir motorinių dviračių vairuotojams priminta apie draudimą važiuoti Kuršių marių krantine
AA

Neringos savivaldybės administracijos specialistai kartu su Klaipėdos AVPK Neringos policijos komisariato bendruomenės pareigūnu kurorto gyventojams ir svečiams priminė apie šią vasarą įsigaliojusią naujovę, draudžiančią Kuršių marių krantine Nidoje važiuoti motoriniams dviračiams.

neringa paspirtukai eismas

Neringos savivaldybės Nuolatinės saugaus eismo komisijos sprendimu toks draudimas įsigaliojo įvertinus padidėjusį nelaimingų atsitikimų su motoriniais dviračiais ir paspirtukais skaičių bei tai, kad Nidos marių krantine einančių takų infrastruktūra šioms transporto priemonėms nėra pritaikyta. Draudimą žymintys kelio ženklai 340 „Motorinių dviračių eismas draudžiamas“ įrengti Kuršių marių krantinės nuo Neringos sporto mokyklos iki Purvynės gatvės prieigose.

Asmenys, ketinantys važiuoti šia kryptimi motoriniais dviračiais ar paspirtukais, kviečiami pasirinkti apvažiavimą, einantį Pamario bei Skruzdynės gatvėmis.

„Sprendimą nukreipti šių transporto priemonių srautus nuo Kuršių marių krantinės Nidoje priėmėme siekdami užtikrinti ja vaikštančių pėsčiųjų saugumą. Praėjusią vasarą šiame pėsčiųjų ir dviračių tako ruože buvome ne vienos grėsmingos situacijos liudininkais, tad tikimės mūsų gyventojų ir svečių supratingumo įgyvendinant šį sprendimą“, - į kurorto gyventojus ir svečius kreipiasi Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, Nuolatinės saugaus eismo komisijos pirmininkas Sigitas Šveikauskas.

Kaip kurorto gyventojai ir svečiai laikosi draudimo, Neringos savivaldybės administracijos specialistai kartu su Klaipėdos AVPK Neringos policijos komisariato bendruomenės pareigūnu stebėjo Kuršių marių krantinėje ties Bardų skveru.  Vos per pusvalandį užfiksuoti šeši pažeidėjai, kurie buvo draugiškai supažindinti su taisyklėmis. Sutiktiems jauniesiems Neringos gyventojams priminta būtinybė asmenims iki 18 metų važiuojant paspirtuku dėvėti šalmą. Prevencines priemones bei kontrolę planuojama įgyvendinti ir ateityje.

Ikona, uždaryti