Nuo pirmadienio naujose parkavimo vietose Klaipėdoje bus pradedama kontrolė

Nuo pirmadienio naujose parkavimo vietose Klaipėdoje bus pradedama kontrolė
AA

Šiais metais įsigaliojo mokamo automobilių parkavimo režimas papildomose miesto teritorijose, kuriose gyventojai ir verslas galėjo gauti lengvatinius leidimus automobiliams statyti.

Leidimų susitvarkymui ir vairuotojų edukacijai skirtam laikotarpiui praėjus, Klaipėdos keleivinis transportas informuoja, kad bus pradėta naujų parkavimo vietų kontrolė.

naujos patrkavimo vietos kalipėda

Naujos parkavimo vietos

naujos patrkavimo vietos kalipėda

Tiesa, Klaipėdos keleivinis transportas teigia, kad pereinamuoju laikotarpiu, visą sausio mėnesį, jie vykdė informacinę kontrolę, kai variuotojai buvo įspėjami apie pokyčius ir informuojami apie naujai įsigaliojusį mokamą parkavimą.

"Tai davė pirmąjį kuklų rezultatą tiek augančiu Gyventojo leidimų skaičiumi, tiek ir aplikacijomis, SMS bei parkomatuose surinktais pinigais. Tačiau pastebime, jog išliko ženkli kategorija vairuotojų, kurie ignoruoja geranoriškus perspėjimus ir už automobilių statymą sistemingai nemoka. Gauname ir skundų iš gyventojų, kad jie ir dabar neranda vietos pasistatyti automobilį dėl nevietinių ir, galbūt, už parkavimą nemokančių atvažiuojančiųjų gausos", - teigiama Klaipėdos keleivinio transporto pranešime.

Šiuo metu leidimus suitvarkė daugiau kaip trys tūkstančiai klaipėdiečių.

Tikimasi pagerinti gyvenimo kokybę

"Nuo pirmadienio, vasario 7 dienos, naujosiose teritorijose pradedame intensyvią automobilių parkavimo kontrolę. Greta rinkliavos mokėjimo kontrolės, artimiausias mūsų tikslas – išvalyti kiemus nuo apleistų automobilių. Tokių, pirminiu vertinimu, šiose teritorijose yra keliasdešimt; duomenis apie juos fiksuosime ir perduosime savivaldybės Viešosios tvarkos skyriui, kad tos lūženos būtų išvežtos. Verta priminti, jog rinkliavos mokėjimas neatleidžia vairuotojų nuo prievolės laikytis eismo taisyklių: fiksuosime ir KET pažeidimus, kad pėstiesiems pralaisvėtų šaligatviai ir įėjimai į laiptines.", - praneša Klaipėdos keleivinis transportas.

Ikona, uždaryti