Klaipėdos keleivinis transportas: nauji autobusų tvarkaraščių pokyčiai ir stotelių pavadinimai

Klaipėdos keleivinis transportas: nauji autobusų tvarkaraščių pokyčiai ir stotelių pavadinimai
AA

Klaipėdos keleivinis transportas pristato naujus autobusų maršrutų pokyčius bei praneša apie naujus stotelių pavadinimus. 

Kranų stotelės pavadinimą keičia į Gedminų baterijos.

Jaunystės st. (Liepų g. ties Joniškės g.) pavadinimas keičiamas į Paupių st. Taip pat tokiu pat pavadinimu prideda dar vieną stotelę 18, 25 ir 26 maršrutuose Klaipėdos kryptimi.

Pradėjus veikti naujai “Rehau” gamyklai, 22 ir 22B maršrutuose "atidaro" nefunkcionavusią Šlapžemės stotelę.

“Aštuntuką”derina prie traukinių

Klaipėdos keleivinio transporto pranešime teigiama, kad nuo sekmadienio, gruodžio 12 dienos, vėlyvasis traukinys atvyks anksčiau – 22:48. Pagal jį paankstina ir paskutiniojo 8-ojo maršruto autobuso reisą.

Iš Autobusų stoties jis dabar išvyks 22:55 visomis savaitės dienomis. Pajudino ir ankstesnius “aštuntuko” reisus dėl geresnės tarpusavio koordinacijos.

Darbo dienomis maršrute prideda dar vieną papildomą ankstyvąjį reisą, kad keleivius į stotį atvežtų 05:10 (traukinys išvyksta 05:25).

Kiti maršrutų pokyčiai

 

Nuo pirmadienio, gruodžio 13 dienos:

- 22 maršrute 06:22 reiso trasą iš Jūrininkų st. prailgina iki Kraštinės st. Grįžtamąjį reisą vėlina iki 6:52 (iš Kraštinės stotelės). Grįžta į Jūrininkus trumpąja trasa per Lypkių gatvę;

- 28 maršrute trumpina trasą iki Autobusų stoties;

klaipėdos keleivinis transportas

- 32 maršrute: Kretingai panaikinus savo maršutinius taksi ir pakoregavus Kretingos autobusų grafikus, keičiamas ir 32-ojo maršutinio taksi tvarkaraštis. Išvykimo laikai koreguoti pagal Kretingos autobusų grafikus.

Reklama Ikona, uždaryti