Klaipėdos keleivinis transportas: dėl prastų oro sąlygų trumpinami maršrutai

Klaipėdos keleivinis transportas: dėl prastų oro sąlygų trumpinami maršrutai
AA

„Klaipėdos keleivinis transportas" informuoja, kad dėl prastų oro sąlygų bus trumpinamas 27-ojo autobuso maršrutas.

Taip nuspręsta dėl to, kad praėjusią savaitę autobusai, vežantys keleivius šiuo maršrutu, nuo žvyrkelio Aisės ir Tolupio soduose nuslydo net tris kartus.

 

„27-ojo maršruto vežėjas UAB Klaipėdos autobusų parkas dėl prastų kelio sąlygų trumpina maršruto trasą.

Autobusai, aptarnaujantys maršrutą Nr. 27, šią savaitę jau tris kartus buvo nuslydę nuo žvyrkelio Aisės ir Tolupio soduose. Transporto priemonėms ištraukti buvo reikalinga speciali technika. Keleiviams pervežti du kartus išleistas rezervinis autobusas. Keleiviai laiku nenuvyko į darbus ir mokyklas rytiniame reise . Vežėjas informavo, kad dėl itin slidžios kelio dangos ir prastų sąlygų nuo šiandien nebevažiuos iki Aisės sodų ir reisus vykdys tik sutrumpinta trasa iki “Lieknos” stotelės esančios ties Šiūpariais, - ten, kur baigiasi asfaltas ir prasideda žvyrkelis.

Tuo pačiu patikimesnis taps susisiekimas arčiau Klaipėdos maršrute lipantiems keleiviams, jų kelionė nebepriklausys nuo įvykių galutinėje trasos atkarpoje. Trasa bus vykdoma sutrumpintai iki kol pagerės eismo sąlygos", teigiama pranešime.

Taip pat bus koreguojamas 25-ojo maršruto grafikas, kadangi šio maršruto autobusai į Klaipėdą vėluoja.

Maršrutų pokytis pradėtas vykdyti nuo pirmadienio, gruodžio 12 d., kai rytinio reiso laikas paankstintas 5–7 minutėmis. Taip siekiama, kad į Klaipėdą autobusas galėtų važiuoti rytinio piko metu dar "neužsikimšusiu" keliu.

 

Reklama Ikona, uždaryti