Klaipėdos apskrityje vyko sustiprintas autobusų ir krovininių automobilių vairuotojų patikrinimas

Klaipėdos apskrityje vyko sustiprintas autobusų ir krovininių automobilių vairuotojų patikrinimas
AA

Vasario 21 d.  Klaipėdos apskrities keliuose buvo patikrinti 175 krovininiai automobiliai ir 81 autobusas, daugiausia transporto priemonių patikrinta Klaipėdos mieste. Patikrinimą policijos pareigūnai vykdė dėl šiuo metu daugelyje Europos šalių, taip pat ir Lietuvoje vykdomos tikslinės prevencinės priemonės „Krovininių automobilių ir autobusų kontrolė“, per kurią tikrinamas autobusų ir krovininio transporto vairuotojų blaivumas, saugos diržų, darbo ir poilsio režimo, krovinių vežimo tvarkos bei kitų KET reikalavimų laikymasis. Priemonė vyksta Europos kelių policijos tinklo ROADPOL iniciatyva.

Reido metu nustatyti 5 KET pažeidimai – uostamiestyje sustabdyto krovininio automobilio vairuotojui gimusiam 1967 m. nustatytas 0,56 prom. neblaivumas, trijų sunkvežimių krovinys buvo pritvirtintas netinkamai, o dar vienas krovininio automobilio vairuotojas nesegėjo saugos diržo.

Šią priemonę vykdant Klaipėdos rajone, Dirvupių k., dalyvavo ir Lietuvos transporto saugos administracijos pareigūnai, Valstybinės darbo inspekcijos atstovai, bei Estijos ir Latvijos policijos atstovai. Siekta pasidalinti gerąją patirtimi su užsienio kolegomis, aptarti problemas, kylančias atliekant tokio pobūdžio patikrinimus. Čia buvo patikrintos 6 krovininės transporto priemonės, nustatytas vienas pažeidimas – vežamas krovinys nebuvo tinkamai pritvirtintas. 

Pareigūnai visiems vairuotojams linki saugaus kelio, ragina būti drausmingiems bei nepažeidinėti KET reikalavimų.

Reklama Ikona, uždaryti