KKT: po pirmojo vandens autobuso savaitgalio - geros ir prastos naujienos

KKT: po pirmojo vandens autobuso savaitgalio - geros ir prastos naujienos
AA

Klaipėdos keleivinis transportas suvedė vandens autobuso pirmojo savaitgalio statistiką. 

Per tris dienas L1 maršrutu plaukė 340 keleivių. Pagrindinės įlipimo/išlipimo stotelės – Senamiesčio ir Tauralaukio tilto. Tačiau keleiviai lipo ir kitose maršruto stotelėse.

Grynaisiais pinigais atsiskaityti galimybės nėra numatyta.  Bilietai daugiausia pirkti bankine kortele, 206 bilietai. Su e.bilieto kortele pirkti 63, Klaipėdiečio kortele 6 bilietai, o programėle pirktų QR kodo bilietų buvo 62. Beje, yra nupirkta, tačiau dar nepanaudota jau apie 200 QR bilietų: klaipėdiečiai iš anksto jau perka bilietus kelionei.

Bankine kortele galima pirkti tik pilnos kainos bilietus, o atsiskaitant ir kitomis priemonėmis galima pirkti ir bilietus su 50 ir 80 procentų lengvata. Tokių lengvatinių bilietų buvo nupirkta 37.

Tokios buvo geros naujienos. Bet buvo ir nelabai gerų. Per tris dienas dėl techninių laivo gedimų neįvykdyti 4 reisai: 1 penktadienį, 2 šeštadienį, 1 sekmadienį.

"Kiekvieno startuolio, tokio, kaip  šie Klaipėdoje sukurti elektriniai laivai, darbo pradžioje neišvengiami eksploataciniai nesklandumai. Matome, kad jie išsispręs sukaupus daugiau darbo patirties. Todėl šiame etape prašytumėme trupučio kantrybės ir sekti Klaipėdos keleivinio transporto puslapį www.klaipedatransport.lt. Ten operatyviai bėgančia eilute informuojame apie tokius nesklandumus", - praneša KKT.

Atskiruose reisuose visi norintieji plaukti netilpo.

"Tai ir nenuostabu: laivo talpa tik 10 vietų. Plaukti dažnai išsiruošdavo ir šeimomis. Trys šeimos – ir akvabusas jau pilnas. Kad nenuviltumėte vaikų, pasiimtų plaukti, galime patarti tuštesnius reisus. Kol kas dar kukli mūsų statistika rodo, kad erdvesni salonai buvo pirmuosiuose rytiniuose reisuose", - praneša Klaipėdos keleivinis transportas.

Tikėtina, kad ateinantį savaitgalį dėl renginių gausos L1 maršruto populiarumas smarkiai šoktels, tad pažintinei kelionei Dane pataria plaukti jau dabar, pirmadienį-ketvirtadienį.