KKT: kontrolieriai rugsėjį mokiniams ir studentams bus atlaidesni ir lankstesni

KKT: kontrolieriai rugsėjį mokiniams ir studentams bus atlaidesni ir lankstesni
AA

Klaipėdos keleivinis transportas informuoja, kad viešojo transporto kontrolieriai pirmą rudens mėnesį mokiniams ir studentams, turintiems lengvatinį bilietą, bet neturintiems lengvatą patvirtinančio dokumento, bus atlaidesni ir kiekvieną situaciją vertins lanksčiai.

„Visą rugsėjį Klaipėdos mokiniai ir studentai galės ramiai ir be jokio papildomo streso susitvarkyti reikiamus dokumentus, kurie likusius mokslo metus patvirtins teisę į lengvatinį bilietą", - teigiama KKT pranešime.

Tačiau primename, kad svarbu atkreipti dėmesį, jog nuo rugsėjo pradžios būtina pasirūpinti pažymomis iš mokymosi įstaigų, o jei jų iki rugsėjo 1 d. gauti nepavyks – pirmosiomis mėnesio dienomis rekomenduojame turėti bent asmens dokumentą, kuriame būtų matomas amžius.

 

Privalomi dokumentai:

• Mokinio pažymėjimas;

• Lietuvos studento pažymėjimas;

• Tarptautinis mokinio / studento pažymėjimas (ISIC)

 

Kokia nuolaida yra taikoma mokiniams / studentams?

Kartiniams bilietams – 50 % nuolaida

Terminuotiesiems 1,3,7,30,180, 365 dienų bilietams – 80 % nuolaida.

Bilietą galima įsikelti į mokinio pažymėjimą, tad atskirai jam pirkti e,bilieto kortelės nereikia.

Vaikai iki 7-erių metų važiuoja nemokamai, dar metais vyresni - su 50% nuolaida. O pradinukai, kurių tėveliai pasirūpina Klaipėdos Pradinuko bilietu, nuo rugsėjo 1 iki kitų metų gegužės 31 dienos darbo dienomis miesto autobusų maršrutais keliauja vos už 10 Eurų.

 

Reklama Ikona, uždaryti