Keliuose yra slidžių ruožų. Būkite budrūs

Keliuose yra slidžių ruožų. Būkite budrūs
AA

Didžiojoje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos su pažliugusio sniego provėžomis, slidžios. Šiaulių apskrityje ir Tauragės rajone susiformavęs plikledis. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniuose keliuose puraus ar prispausto sniego sluoksnis vietomis išlieka iki 10 cm.

Slidžius ir provėžotus kelių ruožus barsto ir valo AB „Kelių priežiūra“, tačiau vairuotojų prašome atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

Šiaulių ir Telšių apskrityse snygis, kitur be žymesnių kritulių. Oro temperatūra nuo 2 iki 4 laipsnių šalčio.

 

Dieną eismo sąlygas sunkins snygis ir plikledis. Būkite budrūs!

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną didžiojoje šalies dalyje snygis, vietomis plikledis. Aukščiausia oro temperatūra nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

 

Valstybinės reikšmės keliai yra prižiūrimi pagal skirtingus priežiūros lygius, pavyzdžiui, pirmo priežiūros lygio kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda dirbama 24 val. per parą, priežiūra čia vyksta nenutrūkstamai. Tuomet penkto priežiūros lygio kelias, pavyzdžiui, Kietaviškės-Elektrėnai prižiūrimas nuo 9 val. iki 18 val.

Kelių priežiūros lygius pasitikrinti galima internetinėje svetainėje kpl.keliuprieziura.lt. Be to, vairuotojai gali savarankiškai prieš kelionę įsivertinti tikėtiną kelių būklę interaktyviame žemėlapyje.

„Kelių priežiūra“ primena, kad bendrovė atsako tik už valstybinės reikšmės kelių būklę užmiesčiuose, rajonų centruose bei mažesniuose miestuose bei miesteliuose. Už kitų gatvių priežiūrą minėtose gyvenamosiose vietovėse atsakingos savivaldybės.

 

Ikona, uždaryti