Grįžti
Vaikams / Užsienio kalbos

Užsienio kalbų mokymai

Užsienio kalbų mokymai
Klaipėda Birutės g. 8, 321kab. LT-45270, Klaipėda info@pkm.lt +370  644 17 621 Internetinis puslapis Facebook puslapis
Aprašymas

“Pajūrio kalbų mokykla,, rengia profesionalus anglų ir kitų kalbų mokymus studentams, moksleiviams ir vaikams. Mokykloje dirba patyrę ir kvalifikuoti dėstytojai. Galite rinktis bendrinius ar šnekamuosius kursus, taip pat siūlome specializuotus gramatikos, žodyno ir tarties tobulinimo kursus. Mokymo programos ir metodai orientuoti į klientų poreikius bei užsibrėžtus tikslus. Patyrę ir kvalifikuoti mokytojai, gebantys puikiai kalbėti dviem kalbomis (gimtąja ir anglų). Mūsų mokykla laukia visų, nesvarbu ar tu užsienio kalbos pradžiamokslis ar profesionalas, norintis pagalinti žinias. Užsienio kalbų mokymai vyksta darbo dienomis bei šeštadieniais. 

Kalbų kursai vaikams bei jaunuoliams:

· Vertinga ikimokyklinė švietimo sistemos bei socializacijos patirtis, gebėjimas skaičiuoti, skaityti, rašyti bei komunikuoti.· Vaikams nuo trejų metų rengiamos pamokos derinamos su dailės, muzikos bei vaidybos veiklomis.· Ruošimas valstybiniams brandos egzaminams (VBE) bei pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimui (PUPP).· Užsienio kalbų pamokos darželiuose ir mokyklose.· Mokymasis  nedidelėse grupėse (nuo 4 iki10 vaikų).· Patogi vieta ir pamokų laikai. 

Individualios kalbų pamokos vaikams ir privatiems ikimokykliniams segmentams: · Sistema atitinkanti kiekvieno asmens unikalius mokymosi modelius, kuri atsižvelgia į turimų žinių kiekį bei esamas kalbos spragas.· Priimami visų lygių kalbos gebėjimų vaikai nuo 3 metų.· Darbas su privačiomis ir valstybinėmis ikimokyklinėmis įstaigomis bei organizacijomis.· Pamokų laikas individualiai derinamas su klientu.