Karatė meno užsiėmimai

Karatė meno užsiėmimai
Pirmoji Vakarų Lietuvoje karatė kiokušin  mokykla "shodan" kviečia sportuoti ir tave - išbandyk save ir tapk stipriausias. Visiems norintiems užsiiminėti karatė kiokušin stiliumi ir siekiantiems fizinio, bei dvasinio tobulėjimo, "shodan" mokykla suteikia tam visas galimybės. Tereikia tvirto noro, kantrybės ir užsispyrimo. Išvertus iš japonų kalbos žodis „shodan“ reiškia juodas diržas, kuris yra aukščiausias karatisto meistriškumo įvertinimas ir kiekvieno, užsiiminėjančio karatė, siekis.  

Šiuo metu „Shodan“ mokykloje karatė menu užsiiminėja daugiau nei 350 narių. Juos treniruoja mokytojai - Lietuvos, bei Europos čempionas, bei pasaulio vicečempionas, 2 dan meistras - Lukas Kubilius, Lietuvos čempionė, Europos čempionato prizininkė, 2 dan meistrė – Viktorija Kubilienė bei instruktoriai  Asta Dauskurtė, Aivaras Baltmiškis, Tomas Struopus, Gabrielius Stanevičius, mokytojai ir instruktoriai turi daugiau nei 10 metų pedagoginės veiklos patirtį, yra išugdę ne vieną dešimtį Lietuvos, Europos ir kitų šalių turnyrų nugalėtojų ir prizininkų.   Mokyklos šūkis - siekiant aukščiausio meistriškumo. Tad visi norintys išbandyti savo jėgas, sutvirtinti savo kūną ir pakylėti dvasią, siekti aukštų sportinių rezultatų – kviečiami nuo šio sezono sportuoti vienintelėje karatė kiokušin mokykloje „shodan".

Treniruotės vyksta keletoje skirtingų lokacijų. Dėl tikslios treniruočių vietos prašome kreiptis nurodytais klubo kontaktiniais domenimis.
„Vyturio" vidurinė mokykla (Laukininkų g. 30) (Aktų salė)
LCC universitetas Michaelsen sporto salė (Kretingos g. 36)
Mokykla-darželis „Saulutė“ (Kauno g. 11)
„Gilijos" pradinė mokykla (Taikos pr. 68, Klaipėda)
„Medeinės" specialioji mokykla (Panevėžio g. 2) 
"Versmės" progimnazija, I.Simonaitytės g. 2, Klaipėda
"Tauralaukio arena" Tauralaukio g. 1, Klaipėda