Grįžti
Vaikams / Šokiai

Solo šokiai merginoms

Solo šokiai merginoms
Klaipėda Giraitės g. 2, Klaipėda, 93201 info@mondosc.lt (8-603) 12357 Internetinis puslapis Facebook puslapis
Aprašymas

Pajausk gyvenimo skonį šokant Solo Latino šokius kartu su ``MONDO``

Šokant šiuos šokius solo latino užsiėmimuose merginos ir moterys atranda vidinį seksualumą, kuris tampa ir asmeninio gyvenimo dalimi. Šokėjai pradeda labiau pasitikėti savimi, jaučiasi patrauklesni, pasikeičia net manieros – jos tampa išraiškingesnės, tampa lengviau bendrauti. Tai reiškia, kad visos gyvenimo sferos suaktyvėja, leidžia daugiau pasiekti karjeroje, asmeniniame gyvenime ir užpildo kasdienybę įvairiomis spalvomis.Jei esate aistringas šokių mylėtojas, verta aplankyti Kubą, tačiau, nemažai jaudinančių potyrių laukia ir solo latino pamokose. „Ča ča ča“, „Rumba“, „Samba“ paliks neišdildomų įspūdžių, padės atsiplėšti nuo rutinos ir pajusti gyvenimo skonį.Užsiėmimų metu, mokiniai šokių aikštelėje sustoja eilėmis – šokių junginiai pradžioje būna lengvai atliekami, tačiau palaipsniui, lavinant judėjimą, jie darosi vis sudėtingesni.Tai – tik žingsnelių derinys, kuris papildomas atskirų kūno dalių judėjimu: rankų, pečių, galvos, klubų darbu. Leidžiant kūnui pajusti muzikos ritmą, atskiri žingsniai susipina į atliekamą šokį. Pajusti malonumą atliekant junginį reikia laiko – kiekvienam individualiai. Svarbu suprasti, kad tai įvyksta tik nuosekliai kartojant žingsnius ir junginius.

Čia užsiėmimus veda kvalifikuoti mokytojai, kurie padės pažinti šokio meną ir pradedantiesiems, ir tiems, kurie ne pirmą kartą sukasi ant parketo.

„Mondo šokių centras“ – Giraitės g. 2, Klaipėdoje esantis 600 kvadratinių metrų ploto, trijų aukštų statinys, su trijomis kokybiškai įrengtomis treniruočių bei pasirodymų salėmis. Užsiėmimai čia vyksta kasdien. Taip pat užsiėmimai vyksta ir naujame „Balticum“ sporto centre, Tauralaukio g, 1, Klaipėdoje.