BC Pilates (Stuburo ir sąnarių mankšta)

BC Pilates (Stuburo ir sąnarių mankšta)
Body Control Pilates™ – tai Londone esančios, vienos garsiausių pasaulyje, mokyklos sukurta kūno tobulinimo programa. Mokykla turi apie 110 savo sukurtų pratimų, kurie paruošia kūną sudėtingiems vadinamo „klasikinio pilateso“ pratimams atlikti. Ji glaudžiai bendradarbiauja su šių dienų mokslininkais dirbančiais žmogaus anatomijos, kineziterapijos, sporto srityse, taip pat  ruošia savo mokytojus, vadovaudamasi itin griežtais atrankos kriterijais, mokomasi ne vienerius metus ir įgijus Body Control Pilates mokytojo licenciją tobulėjimas tęsiasi visą gyvenimą.         

Body Control Pilates mokytojams suteikiama maksimali mokymo kokybė, todėl baigę šią mokyklą visi mokytojai iškart tampa Europos Fizinių Pratimų Profesionalų Registro nariais (EREP‘s).

Šiandiena pasaulyje yra daug pilates mokyklų, ruošiančių profesionalius pilates mokytojus, tačiau pasitikėjimas Body Control Pilates mokykla ir jos mokytojais yra toks didžiulis, kad Jungtinėje Karalystėje Body Control Pilates užsiėmimus šeimos gydytojai gali rekomenduoti savo pacientams ir tik šios mokyklos užsiėmimus apmoka ligonių kasos. Taip pat  šie pratimai įtraukti ir į bendrojo lavinimo mokyklų programas.Body Control Pilates pratimai – tai fizinių pratimų sistema, kuria siekiame pakeisti kasdieninius savo kūno naudojimo (stovėsena, sėdėsena ir kt.) netinkamus įpročius, kurie išbalansuoja taisyklingą laikyseną. Metodikos tikslas: sugrąžinti gerą laikyseną ir natūralius judesius. Siekiama, kad teisingas kūno raumenų darbas atliekant pratimus, persikeltų į kasdieninius veiksmus.Pradžioje kol mokomasi teisingo judesio, pratimai lėti, vėliau tempas ir intensyvumas spartėja. Pratimai unikalūs, jungiantys viską, kuo užsiėmė J.Pilates (jogą, slidinėjimą, šokį, savigyną, akrobatiką, treniruočių su svoriais elementus). Didžiulis dėmesys skiriamas individualiems klientų poreikiams, nes nėra pratimų, tinkamų visiems.