Salsation Fitness

Salsation Fitness
Salsation™ – tai šokių treniruotės, kurios funkcines treniruotes apjungia su naujausiais šokių judesiais.Žodis “Salsation™” susideda iš dviejų žodžių : SALSA – kilęs ne iš šokių stiliaus, o nuo ispaniško žodžio, kuris reiškia aštrų padažą. Tai aštrus miksas muzikos ritmų, skirtingų kultūrų, šokių ir emocijų. SENSATION – programoje daug dėmesio skiriama muzikalumui, lyrinei išraiškai. Žmogaus jausmai išreiškiami kūno judesiais.
Kuom Salsation™ skiriasi nuo kitų programų?-Šioje programoje naudojami visi kūno raumenys, tai priešingybė Zumbai, raumenys nėra draskomi..
Kuo ypatinga? Labai svarbi atlikimo technika, visi judesiai atliekami iš kasdienybės 3D formatu, naudojant visas judėjimo plokštumas.
Judesiai gerina mobilumą, ištvermę ir visiškai nesvarbu kokio amžiaus Jūs esate. kiekviena treniruotė prasideda nuo apšilimo, kūnas paruošiamas karštai funkcinei treniruotei.

Salsation™ – tai naujiena šokių pasaulyje ! Nesudėtingi judesiai leis Jums atsipalaiduoti, užvedanti muzika neleis nustovėti vietoje. Mes Jums garantuojame, po treniruotės jausitės ypatingai…