AUTENTIŠKO ŠOKIO UŽSIĖMIMAI SUAUGUSIEMS

AUTENTIŠKO ŠOKIO UŽSIĖMIMAI SUAUGUSIEMS
Nori šokti, svajoji šokti, bet vis atidėlioji, nes galvoji, kad nemoki, per vėlu, nedrąsu, o gal nerandi būtent tokio šokio stiliaus, kuris patiktų ir leistų pilnai atsipalaiduoti, tiesiog būti savimi? Renkama suaugusiųjų autentiško šokio grupė.

Užsiėmimai vyksta antradieniais ir/arba ketvirtadieniais 19:30 val. (trukmė 1 val.).

Galima rinktis lankyti 1 kartą arba 2 kartus per savaitę.

Vieta: Liepų g. 54, Klaipėda (Rasos Želnytės baleto klasė)

Kaina mėnesiui: 20 Eur (1 k./ sav.) ir 35 Eur (2 k./ sav.)

Būtina išankstinė registracija: 
https://forms.gle/DJpXzw4zWR2CiNR17

El. paštu: 
brigita@juraspalvu.lt

Telefonu: +37068264141 

KAS YRA AUTENTIŠKAS ŠOKIS?

Autentiškas šokis – tai kelionė į savęs tyrinėjimą per laisvą (intuityvų) judesį. Čia nėra jokių apibrėžtų ribų, kaip teisingai šokti ir judėti. Svarbiausia įsiklausyti į vedimą, muziką, savo kūno ritmą. Kiekvienas, tiek turintis patirties, tiek jos neturintis, gali šokti ir judėti taip, kaip yra tą akimirką, nieko daugiau nereikia – tik leisti sau būti savimi.Užsiėmimų tikslas yra pajausti savo kūną ir išgirsti savo vidinį balsą. Kai pradedame judėti, suteikiame sau saviraiškos laisvę, paleidžiame užstrigusias emocijas, mokomės priimti save ir kitus. Atrandame daugiau vidinio grožio, daugiau laimės, daugiau spalvų, daugiau šviesos, daugiau taikos, daugiau gėrio, daugiau meilės sau ir kitiems.Kūnas yra kūrybiškas. Jame yra labai daug išminties. Galime paklausti klausimo, o pradėjus šokti ateina atsakymas. Taip laviname savo intuiciją, sąmoningumą, geriau pažįstame savo autentiškumą.

Šokis – tai šventė kūnui ir sielai, maloni muzika, lengvas atsipalaidavimas, laikas sau, bendrystė su kitais. Nauja ir pozityvi pradžia link aukštesnio savęs ir geresnio gyvenimo!

KAM TINKA UŽSIĖMIMAI?

Nesvarbu, ar tau 20 m. ar 40 m. Ar turi šokio patirties, ar pagaliau išdrįsti įgyvendinti svajonę šokti ir ateini pirmą kartą.Autentiško šokio užsiėmimuose gali šokti ir tie, kurie galvoja, kad nemoka šokti. Autentiškas šokis yra sukurtas visiems be jokio šokio patirties kriterijaus. Čia kiekvienas judėsime pagal savo unikalias galimybes ir negalvosime, kaip atrodome.Svarbu dėvėti judesių nevaržančią aprangą. Šoksime basomis arba su kojinėmis. Turėkite vandens ir atvirą naujiems pojūčiams širdį.Šokio metu ugdysime intuiciją, sąmoningumą, atsakysime į svarbius sau klausimus ~ todėl verta turėti užrašus ~ savo autentiško šokio dienoraštį.

Ne tik šoksime, bet ir bendrausime, kalbėsime, dalinsimės patirtimis, eisime į žygius gamtoje, gersime ceremoninę kakavą prie jūros (jei tik norėsime) ~ mano tikslas burti draugišką ir šokį mylinčią bendruomenę, kurioje atrastumėm ir palaikytumėm vieni kitus.

APIE AUTENTIŠKO ŠOKIO MOKYTOJĄ

Aš, Brigita, būsiu tarsi kompasas, kuris parodys kryptį, kaip atrasti savo unikalų ir autentišką būdą šokti, klausyti širdies ir priartėti prie savo vidinio žinojimo.

Šokiu kvėpuoju 22 metus. Augau ir keliavau nuo klasikinio baleto, tautinių (lietuvių ir ukrainiečių), šiuolaikino šokio, kontaktinės improvizacijos, Lotynų Amerikos ritmų ir likau dvejose stichijose ~ ugnis yra gatvės šokis (čia esu šokėja), o sielos skrydis į kosmosą yra autentiškas šokis (čia esu vedlė).

2019 m. baigiau šokio terapijos mokymus Ispanijoje, Sorabile. Vedu individualias ir grupines autentiško šokio praktikas. Mokausi daugiausiai iš JAV gyvenančių mokytojų ir vedlių. Šiuo metu praktikuoju ir mokausi meditacijos instruktorių kursuose. Kasdien esu šokio, sąmoningumo, autentiškumo, kūrybinio rašymo ir kitų žmonių vedimo arčiau savęs kelyje.

ATSILIEPIMAI

Pašnekesiai, pamąstymai, užrašai, pasidalinimai, patarimai, priminimai, pagalba, ramybė, stiprybė, pasitikėjimas ir galiausiai Šokis... Tik Brigitos pagalba kūnas atsipalaidavo, mintys iškeliavo į kosmosą, susijungė su visomis stichijomis ir išjudino jau surambėjusį mano kūną. Pasiėmiau tiek daug geros energijos, emocijų, tiek daug pozityvių minčių ir įkvėpimo, motyvacijos... Ėjau į šią šokio praktiką vedama smalsumo, o išėjau visa laiminga, pakylėta, atsipalaidavusi ir pakrauta, TAI buvo būtent tai, ko reikėjo ir daug daugiau nei buvo tikėtąsi! [Dovilė]

~

Iš pradžių jaučiausi nejaukiai, nes turiu iš vaikystės užsilikusį kompleksą šokti ir judėti, ypač kai yra pašalinis žmogus žiūrintis. Taaačiau! Man labai patiko, kad Brigita šoko kartu. Taip pasijutau daug laisvesnė. Dar labai patiko padrąsinimai, gražūs žodžiai po kiekvienos šokio sesijos - labai atvėrė širdį ir dar labiau skatino būti dėl savęs ir savimi. Brigitos vedama aš pamilau šokį - visokį, kad ir koks jis būtų. Pamilau pilnai, visu kūnu, pirmą kartą. Kitaip tariant, išvysčiau labai ypatingą ir subtilų santykį su šokiu - tai tapo mano esybės išraiška. Šokdama įkūniju visą save. Iš užsiėmimų išsinešiau įrankį - šokį - savą, autentišką, ir rašymo metodą. Juos visada galiu panaudoti kada tik norisi, pavyzdžiui, kai reikia stiprybės, aiškumo, atsakymo ar tiesiog sugrįžti į save. [Vakarė]

~

Esu dalyvavusi keliuose (intuityvaus) šokių užsiėmimuose, tačiau vedant Brigitai, judesiui pavyko užvaldyti mane. Iki šiol aš galbūt labiau iš proto valdžiau šokio judėjimą, o čia judesys ėjo iš kūno, iš vidaus. [Ilona]

~

Patiko tas plaukimas, vedantis į save, nuostabios Brigitos palydint, su meile , mano panerimas į save, moteriškumo atskleidimas, labai dėkinga už patirtas emocijas. [Jana]