Dieninė paplūdimio tinklinio stovykla

Dieninė paplūdimio tinklinio stovykla

Ieškote vaikui prasmingo užimtumo atostogų metu? Turime Jums sprendimą - Dieninė paplūdimio tinklinio stovykla. “From zero to Beach Hero” stovyklos akcentas - aktyvios pramogos gryname ore be ekranų.* Taip skatinsime socialinius įgūdžius, lavinsime koordinaciją bei ištvermę. Jūra, saulė, mėgstama veikla - geras “vibe” garantuotas!

Treniruotėse išmoksime ne tik tinklinio subtilybių, bet ir koncentruoti dėmesį, dirbti komandoje, siekti užsibrėžto tikslo bei tinkamai motyvuotis kryptingai pasitelkiant emocijas. Stovyklos koordinatoriai ir kviestiniai instruktoriai įtrauks į smagias veiklas. Išmėginsime - gatvės šokius, Parkūrą, Karate arba pramogausime Minimelts karstynių parke, GO kartinguose. Papildomų veiklų seka ir apimtis gali kisti atsižvelgiant į oro sąlygas. Taip pat dalyviai galės išmėginti paplūdimio futbolą bei regbį, naudotis CrossNet ir Teq stalu. 

Laukiami 7-16 metų stovyklautojai, bus suskirstyti į atskiras grupes pagal amžių ir/ar tinklinio įgūdžius. Neperkrautos grupės (iki 15 vienoje), todėl kiekvienas sulauks kokybiško dėmesio. Užsiėmimai vyks Girulių paplūdimio aikštyne, ant jūros kranto. Esant nepalankioms oro sąlygoms veiklos kelsis į GO Areną ar papildomų pramogų vietas. Bet kuriuo atveju, rytinio rinkimosi ir vakarinio skirstymosi lokacija lieka patogi tėveliams - GoArena, Priestočio g.15.

“From zero to Beach Hero” veiks: pirmadienį - penktadienį, 9:00-17:00 (priimsime atvykstančius nuo 8:00 ir saugosime iki 18:00). Kasdien apie 12 valandą tieksime visaverčius pietus (sriuba + antras patiekalas), apie 15 valandą atitinkamai - pavakarius (vaisiai ar kiti užkandžiai). Vandeniu, žinoma, aprūpinsime visos dienos eigoje. Privalu pasirūpinti patiems: sveikatos pažyma, gertuve, apsauga nuo saulės (kremas, akiniai  ar kepurė), rankšluosčiu ir maudymosi kostiumėliu, patogiu krepšiu asmeninių daiktų laikymui, viešojo transporto bilietais.

Stovyklos pradžioje dalyviams įteiksime firminius marškinėlius. Penktadienį stovyklą vainikuos Blitz turnyras ir labiausiai pasižymėjusių savo kategorijoje apdovanojimai. Nors stovyklos metu nebus leidžiama naudotis išmaniaisiais prietaisais, įamžinsime dalyvių dienos linksmybes, kad grįžę galėtų jomis pasidalinti su artimaisiais.

Suplanuokite nepamirštamą savaitę prie jūros savo padaužoms ir ramiai laukite greitai artėjančios vasaros. Mes įsipareigojam juos iškrauti fiziškai ir teigiamai įkrauti emociškai :)

Smėlio sportų dieninės vaikų stovyklos 

Vieta: Girulių paplūdimys, esant nepalankioms oro salygoms GoArena

Sesiju datos: 
06/26-30
07/3-7
07/10-14
07/17-21
07/24-28
07/31-08/04
08/7-11
08/14-18
08/21-25

Registacija (messenger): GoArena arba Laurinavičiūtė Greta

* išmanuosius įrenginius bus leidžiama naudoti tik kelionių metu ir po 17 val.