Grįžti
Koncertai

AMŽINAS LAIKAS | Klaipėdos choras AUKURAS, kamerinis choras AIDIJA

AMŽINAS LAIKAS | Klaipėdos choras AUKURAS, kamerinis choras AIDIJA
2020-09-26 18:30 - 20:30 val. Klaipėdos koncertų salė, Šaulių g. 36, Klaipėda Internetinis puslapis Facebook puslapis Pirkti bilietus
Aprašymas

Amžinas laikas 
Klaipėdos choras „Aukuras“
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Beata Ignatavičiūtė (sopranas), 
Konrad Levicki (smuikas)

rograma: Thomas Jennefelt, Paveł Łukaszewski, Andrzej Koszewski, 
 Pēteris Plakidis, Arvo Pärt, Vaclovas Augustinas, Algirdas Martinaitis, Zita Bružaitė, Ieva Parnarauskaitė
 

Bilietai – 10 Eur | Taikomos nuolaidos  
 

Kas yra laikas?

Mokslininkai bando jį išreikšti formulėmis ir pagrįsti fizikos dėsniais. Filosofai ginčijasi dėl jo prigimties ir reikšmės žmogaus egzistencijai. Kasdieniame gyvenime jis yra būtina ir neišvengiama sąlyga, žmogiškosios būties pagrindas, tačiau apie laiko esmę retai susimąstome.
Programoje „Amžinas laikas“ savo menines idėjas ir pajėgas atskleis Klaipėdos choras „Aukuras“, vadovaujamas Alfonso Vildžiūno. Kolektyvas po trejeto metų pasitiks 30 metų veiklos sukaktį, nors choristų balsai jau skambėjo beveik visuose pasaulio žemynuose. Ar laikas buvo amžinai, ar turėjo pradžią? Ar laikas bus amžinai, ar kažkada pasibaigs?..

Kartu su 
„Aidija“ ir „Aukuru“ sklaidysime Baltijos regiono šalyse gyvenančių šiuolaikinių kūrėjų muzikos puslapius, įsiklausydami į sąskambių grožį, teksto prasmę, stabtelėdami pasigrožėti atlikimo niuansais. Tai bus gerai ir prasmingai praleistas laikas, kurį galime pasidovanoti sau paskutinį rugsėjo savaitgalį.