Grįžti
Suaugusiems / Sportas

Funkcinės treniruotės

Funkcinės treniruotės
Klaipėda Naikupės g.21 uab.burpis@gmail.com +370 674 88188 Internetinis puslapis Facebook puslapis
Aprašymas

Tai funkcinėmis treniruotėmis paremtas sportas.Funkcinėse treniruotėse į darbą pasitelkiama kuo daugiau kūno raumenų,atliekami gyvenime pasitaikantys judesiai (tūpti, traukti, trauktis, bėgti,lipti, nešti, irtis, plaukti, stumti, sėstis, stotis ir kt.), kurie veikia netik išorinius, bet ir giliuosius raumenis, atsakingus už stabilumą,pusiausvyrą. Darant funkcinius pratimus, ne tik stiprėja ir keičiasi mūsųkūnas, bet ir protingai sportuojant išmoksta taisyklingai judėti (tūpti, lipti,bėgti ir t.t.), kas lemia nugaros, sąnarių ir kitų opių vietų tinkamą būklę.Mūsų tikslas išmokyti kūną judėti taisyklingai, kad jis būtų stipresnis,sveikesnis ir gražesnis.

Pabaigus pradmenų kursą pereinama į WOD treniruotes.
 
Pradmenys
Treniruočių programa, skirta naujiems sporto klubo nariams. Pradmenų kursastrunka dvi savaites - šešias vienos valandos trukmės treniruotes. Šiosprogramos metu susipažinsite su pagrindais, išmoksite tinkamai apšilti,taisyklingai bei techniškai atlikti pratimus, išvengti traumų ir sukauptų žiniųpagalba galėsite nuolat tobulėti sportuodami WOD treniruotėse.
 
WOD 
Dienos treniruotė, kurios programa kiekvieną dieną skirtinga. Šiostreniruotės tikslas - gerinti Jūsų bendrą savijautą, didinti jėgą ir ištvermę.Treniruotėse derinami gimnastikos, sunkiosios atletikos, bėgimo, irklavimo irkitų sporto šakų elementai. Užsiėmimus veda sertifikuotas CrossFit treneris,treniruočių metu taikantis metodikas, atsižvelgiant į sportuojančiojogalimybes. Dėl to, treniruotėse laukiami visi - įvairaus amžiaus bei fiziniopasirengimo žmonėms.